زنی ایرپاد را به جای قرص ضد درد بلعید ولی ایرپاد همچنان قادر بود از درون معده آن صدا را ضبط کند

زنی ایرپاد را به جای قرص ضد درد بلعید ولی ایرپاد همچنان قادر بود از درون معده آن صدا را ضبط کند

یکی از کاربران تیک تاک ویدیوی را به اشتراک گذاشت که در آن توضیح داد چگونه به جای قرص ضد درد ایبوپروفن به صورت اتفاقی ایرپاد را بلعیده است. او در این مورد خاطر نشان می کند که این ویدیو فقط به خاطر مسائل آموزشی می باشد و توضیح می دهد که در حالی که روی تختخواب در یک دستش ایرپاد و در دست دیگرش قرص را داشته است به صورت اشتباهی و ناخودآگاه ایرپاد را به جای قرص بلعیده است.

پس از آن که چندین بار تلاش کرده که آنرا بیرون بیندازد در نهایت با مراجعه به دکتر و عکس های اشعه ایکس تایید شده که ایرپاد در درون معده او قرار دارد. در ویدیو جدا گانه ای او نشان می دهد که چطور آیرپاد بلعیده شده در در معده او هنوز قادر به اتصال به آیفون بوده است و قادر بوده است که از این طریق تماس تلفنی با دوستش برقرار کند، اما با صداهای مختلف معده نیز در این مکالمه تلفنی ضبط شده است.

این اولین باری نیست که یک کاربر ایرپاد را به صورت اتفاقی می‌بلعد.  مردی در ماساچوست آمریکا نیز در هنگامی که در خواب بود و همین طور یک کودک ۷ ساله از جورجیا نیز از جمله کسانی هستند که به صورت اتفاقی ایرپاد را بلعیده اند و پس از آن از اتاق اورژانس سر درآورده‌اند. وسیله هایی مانند ایرپاد و همین طور وسیله دیگری از اپل به نام ایرتگ که از اندازه بسیار کوچکی برخوردار می باشند این پتانسیل را دارند که صورت اشتباهی به وسیله کاربر بلعیده شوند.

به خصوص وسیله ایرتگ مانند یک قرص سکه ای می باشد و برخی از کشورها استفاده از آن را برای کسانی که در خانه افراد خردسال دارند چندان توصیه نمی کنند. وسیله ایرتگ که چند ماه پیش توسط اپل به بازار ارائه شده یکه وسیله رهگیری می باشد که کاربر می‌تواند با الصاق آن به اشیای شخصی خود در صورت جا گذاشتن و یا گم کردن وسایل شخصی خود بتواند از طریق آیفون مکان شی گمشده را موقعیت یابی و رهگیری کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.