زمان مراسم رونمایی آیفون ۱۳ توسط یک نشت دهنده معتبر آشکار گردید

زمان مراسم رونمایی آیفون ۱۳ توسط یک نشت دهنده معتبر آشکار گردید

آیفون ۱۳ در ۱۴ سپتامبر رونمایی خواهد شد و پیش سفارش این وسیله در سطح جهان در تاریخ ۲۴ سپتامبر انجام خواهد شد. اینها ادعاهایی است که توسط نشت دهنده صاحب نام و معتبر ارائه شده است. در حالی که رونمایی آیفون ها در ماه سپتامبر به زودی انجام خواهد شد، حدس و گمان ها در ارتباط با زمان این رونمایی و همینطور تاریخ آغاز پیش سفارش ها و زمانی که به دست مشتریان خواهد رسید هنوز در جریان می باشد.

بعد از آنکه گزارشی در این هفته منتشر گردید و ادعا می کرد که ۱۷ سپتامبر تاریخ رونمایی آیفون های جدید خواهد بود، حالا نشت دهنده صاحب‌ نام جان پروسر نیز در این مورد آشکارسازی هایی را انجام داده است. در مقاله‌ای که در منبع خبری Front Page Tech منتشر شده است جان پروسر آشکار می سازد که تاریخ ۱۷ سپتامبر زمان رونمایی آیفون های جدید بوده و در این مورد سعی می کند که اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد. در این مورد بیان می‌کند که تاریخ اعلام شده از سایت های فروشگاه های آنلاین گرفته شده است که اطلاعات موثقی در زمینه ی زمان مورد انتظار برای سفارش آیفون های جدید را در دست دارند.

بر اساس منابعی که جان پروسر را به آنها اشاره می‌کند در روز ۷ سپتامبر اپل از سایت های خبری دعوت خواهد کرد که برای برگزاری مراسم رونمایی در چهاردهم سپتامبر آماده شوند. بر اساس ادعای او هفدهم سپتامبر تاریخ زمان پیش سفارش ها خواهد بود و در تاریخ ۲۴ سپتامبر سفارش ها برای مشتریان ارسال خواهد شد. هم چنین تایید می کند که مدل های آیفون ۱۳ در تاریخ مشابهی برای پیش سفارش همگی به همراه دیگر در دسترس خواهند بود.

اما قبل از این در سال گذشته مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس برای یک ماه بعد از معرفی شان هنوز برای پیش سفارش آماده نبودند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.