زمان رونمایی آیفون اس ای جدید همزمان با آمادگی تامین کنندگان نزدیک تر می شود

زمان رونمایی آیفون اس ای جدید همزمان با آمادگی تامین کنندگان نزدیک تر می شود

بر اساس گزارش جدیدی از دیجی تایمز چندین تامین قطعات که با اپل همکاری می‌کنند  در حال تولید و پیشروی در زمینه ارسال سفارش های آیفون اس ای جدید نسل سوم می باشند که بر اساس پیش‌بینی‌ها قرار است که در نیمه اول ۲۰۲۲ به بازار ارائه شود.

در اوایل هفته جاری نیز تحلیلگر اپل مینگ چیکو ادعا نمود آیفون اس ای جدید از نمایشگر ۴.۷ اینچی برخوردار خواهد بود و دارای ۳ گیگابایت رم مانند مدل قبلی خود می باشد. علاوه بر این مدل جدید انتظار می رود که دارای حسگر تاچ آیدی در دکمه هوم باشد ولی فریم های دور صفحه‌ نمایش همچنان ضخیم باقی خواهد ماند. این تحلیلگر قبل از این اظهار نمود که آیفون اس ای جدید از قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵g و همینطور پردازشگرهای سریع‌تر برخوردار خواهد شد.

در این مورد پیش‌بینی می‌شود که اپل از چیپ های سری A15 مشابه آنچه که در مدل های آیفون ۱۳ و آیپد مینی های جدید استفاده نموده است بهره‌گیری کند. آیفون اس ای جدید قرار است که بر اساس پیش‌بینی‌ها تا کوارتر اول ۲۰۲۲ رو نمایی شود. این ادعایی است که توسط منابع خبری دیجیتال نیز بر آن تاکید شده است. اگر این زمانبندی ارائه شده دقیق باشد می ‌توانیم شاهد رونمایی این وسیله تا ماه مارس باشیم.

علاوه بر این همچنین شایع می باشد که آیفون اس ای نسل ۴ که قرار است در سال ۲۰۲۳ به بازار ارائه شود تغییرات بسیار عمده‌ای را پذیرا خواهد شد که از آن جمله می‌توان به نمایشگر بزرگتر و استفاده از ۴ گیگابایت رم نامبرد. همینطور امکان دارد که این آیفون اس ای بزرگتر از نوعی طراحی شبیه به آیفون ایکس آر برخوردار باشد. لازم به ذکر است که آیفون اس ای کنونی که در ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد دارای قیمت ۳۹۹ دلار برای ظرفیت ۶۴ گیگابایت می‌باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.