زمان ارسال سفارش های آیفون ۱۳ با بهبود یافتن تامین قطعات کاهش یافت

زمان ارسال سفارش های آیفون ۱۳ با بهبود یافتن تامین قطعات کاهش یافت

بر اساس گزارش های جدید مرحله تامین قطعات و ساخت آیفون های نسل جدید به خوبی پیش می‌رود و همین باعث شده است که زمان ارسال سفارش های مشتریان نسبت به زمان آغاز فروش مدل های آیفون ۱۳ تا حد زیادی کاهش یابد. اما در این مورد باید گفت که مدل های پرو هم چنان زمان سفارش ها و تحویل آنها برای مشتریان نسبت به مدل های معمولی طولانی تر می باشد.

جی پی مورگان یک موسسه تحقیقاتی در زمینه ارسال سفارش های جهانی محصولات می باشد با ردیابی زمان ارسال به خصوص آیفون های نسل جدید  توانست به این نتیجه برسد که زمان میانگین ارسال سفارش های آیفون ۱۳  کاهش یافته است و همین امر باعث می‌شود که مشتریان در زمان کمتری به محصولات سفارش داده شده خود برسند. در این مورد باید گفت که زمان ارسال سفارش های مدل های آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ در حال حاضر ۲ روز می باشد که نسبت به هفته های قبل که ۳ روز بود بهبودی خوبی را نشان می دهد.

ولی در ارتباط مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ مکس هم چنان زمان ارسال سفارش ها از ۵ تا ۱۰ روز طول می کشد. در این مورد باید گفت که اگر چه مرحله تولید محصولات آیفون و تامین قطعات آنها بهبود یافته است. به دلیل تقاضای بسیار بالا برای مدل های پرو این مدل ها هم چنان با تأخیر نسبت به تقاضای جهانی به دست مشتریان خواهد رسید. به عنوان مثال در کشور چین زمان ارسال سفارش ها برای مدل های پرو ۶ تا ۱۵ روز می باشد.

در کشور بریتانیا برای مدل‌های استاندارد آیفون ۱۳ زمان ارسال سفارش ها بین ۲ تا ۳ روز می باشد. در کشور آلمان نیز مدل های استاندارد  ۳ تا ۴ روز زمان ارسال سفارش ها را به مشتریان اعلام می‌کنند ولی مدل های پرو از ۸ روز به ۴ روز کاهش یافته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.