زمان ارسال آیفون ۱۳ پرو با یک ترابایت حافظه داخلی احتمالا به اکتبر موکول می شود

زمان ارسال آیفون ۱۳ پرو با یک ترابایت حافظه داخلی احتمالا به اکتبر موکول می شود

اپل امروز پیش سفارش ۴ مدل  آیفون ۱۳ را در وب سایت خود و اپلیکیشن اپ استور آغاز نمود و پیش ‌بینی می‌شود که زمان ارسال برای مدل های پرو به خصوص گزینه یک ترابایتی در ایالات متحده و برخی از کشورهای دیگر به اکتبر موکول شود. گزینه یک ترابایتی برای مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرومکس وجود دارد که در حقیقت بیشترین مقدار ظرفیت داخلی می باشد که تا به حال یک آیفون داشته است.

در این مورد لازم به ذکر است که با افزایش حافظه داخلی قیمت نیز بطور قابل ملاحظه ای برای وسیله نیز افزایش می یابد چرا که برای سفارش آیفون پرو مکس با ظرفیت یک ترابایت مشتریان در ایالات متحده  باید ۱۵۹۹ دلار بپردازند. برای مدل های آیفون ۱۳  همین طور گزینه های ۱۲۸ گیگابایت ، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت نیز وجود دارد که مشتریان می توانند از ۲۴ سپتامبر منتظر ارسال سفارش های خود باشند.

مدل‌های استاندارد آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی در ظرفیت های ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت رم در دسترس می باشند، اما برای آنها گزینه یک ترابایتی وجود ندارد. از خصوصیات مهم مدل های آیفون ۱۳ می توان به چیپ بیونیک A15 نام برد که دارای قدرت پردازشی بالاتر، قابلیت های دوربین بهبود رسانی شده ، افزایش طول عمر باتری و کوچک تر شدن بخش ناچ می باشد.

بعلاوه این مدل های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس دارای نمایشگرهای پروموشن می باشند که قادر است نرخ های تازه ۱۲۰ هرتزی را حمایت کند. برای تمام مدل های آیفون ۱۳ زمان ارسال تمام مدل های آیفون ۱۳ از روز جمعه ۲۴ سپتامبر آغاز خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.