زمان احتمالی رونمایی ایرپاد پرو لایت، ایرپاد و ایرپاد استودیو در ۲۰۲۰

زمان احتمالی رونمایی ایرپاد پرو لایت، ایرپاد و ایرپاد استودیو در ۲۰۲۰

 اپل انتظار می رود که محصول های متعددی را در ماه های سپتامبر و اکتبر رونمایی کند. و احتمال زیادی وجود دارد که مدل های جدید ایر پاد درمیان این محصولات باشند و بعد از آن احتمالا رونمایی آیپد های جدید خواهد بود که در طی یک کنفرانس خبری به بازار معرفی می شوند . در هر حال هنوز تا زمانی که اپل خود تاریخ دقیق هر یک از این محصولات را اعلام نکرده است نمی توان جزییات بیشتری را در این مورد حدس زد.

حتی ممکن است اپل در میان رویداد معرفی آیفون ۱۲ به معرفی ایرپاد های نسل جدید نیز بپردازد یا این که همه مدل های ایرپاد اعم از ایرپاد پرو لایت، ایرپاد نسل سوم و ایرپاد استودیو را در رویدادی جداگانه رونمایی کند. اما آنچه مسلم است این است که اپل تا پایان امسال یک سری از ایرپاد های جدید را معرفی خواهد کرد اما به احتمال زیاد مدل پیشرفته تر  ایرپاد پرو در میان آنها نیست. 

همان طور که شایعات نشان می دهند ایرپاد های جدید ظاهری شبیه ایرپاد پرو خواهد داشت و به همین دلیل می توان گفت فاصله تکنیکی میان ایرپاد و ایرپاد پرو در حال کم تر شدن است. از آن جایی که همه مدل های ایرپاد از فروش موفقیت آمیزی برخوردار بودند می توان انتظار داشت که اپل بزودی نسل بعدی مدل های ایرپاد پرو را نیز  با اندکی تغییر روانه بازار کند.

اما مطابق گزارش نشت دهنده شناخته شده جان پروسر هدفون های پیشرفته جدیدی به نام ایرپاد استودیو در حال ساخت هستند. اگر چه نمی توان گفت  این هدفون های پیشرفته به عنوان جایگزین مستقیم برای ایرپاد باشند بلکه آنها به عنوان یک محصول جدید در کنار دیگر مدل های ایرپاد را خواهد گرفت. بر اساس ادعای جان پروسر ایرپاد استودیو دارای قیمتی بیش از ایرپاد ها و در حد ۳۴۵ دلار می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *