رنگ ها در پوستر دعوتنامه مراسم بهاره اپل خبر از محصولات متنوعی را می دهد

رنگ ها در پوستر دعوتنامه مراسم بهاره اپل خبر از محصولات متنوعی را می دهد

در حالی که اپل خیلی وقت است که از اعمال راهنماها و سر نخ ها در پوسترهای مراسم خود جلوگیری می کند، اما یک نشت دهنده معتبر ادعا دارد که رنگ های ارائه شده در روی پوستر مراسم Spring Loaded می تواند اشاره ای به محصولات متنوع آینده اپل داشته باشد.

در روز چهارشنبه یک نشان دهنده بسیار خوش سابقه در مورد محصولات اپل تفسیر خود را در ارتباط با بنر دعوت نامه مراسم بهاره اپل که به نام Spring Loaded نامگذاری شده است ارائه داد. او سعی کرد با تعبیر و تفسیر علائم ارائه شده در این پوستر را به محصولاتی که اپل قرار است در آینده نزدیک نمایی کند ارتباط دهد.

اپل انتظار می رود که در مراسم آوریل آیپد پرو های جدید با طراحی تازه و همینطور آیپد مینی های جدید که پیش بینی می شود از تکنولوژی صفحه نمایش مینی ال ای دی برخوردار باشند را رونمایی کند.  همین طور محصول ردیابی اپل به نام ایرتگز نیز به احتمال زیاد پیش‌بینی می‌شود که در این مراسم معرفی شود.

او در ادامه از مارپیچ گرافیکی صحبت می کند که در بنر تبلیغاتی اپل برای این مراسم ارائه شده است که از رنگ زرد شروع شده به قرمز و بنفش رفته و در نهایت با آبی ختم می شود. او بیان می کند که این رنگ ها فقط در ارتباط با یک محصول نیست بلکه خبر از محصولات مختلفی را می دهد.

اپل شایعه است که همین طور در این مراسم یک سری جدید از قاب های آیفون را بزودی رونمایی کند که مراسم ۲۰ آوریل می تواند جای مناسبی برای آن باشد. او در این مورد بیان می‌کند که رنگ‌های ارائه شده در بنر معرف قاب های رنگارنگ آیفون است که قرار است اپل در این مراسم معرفی کند.

در کنار قاب های فصلی آیفون اپل همینطور در چنین زمان‌هایی به ارائه رنگ های مختلف برای بند اپل واچ بپردازد. برای مثال در بهار سال قبل یک سری از لوازم جانبی برای آیفون آیپد و اپل واچ نیز معرفی گردید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.