رنگ های جدید هوم پادمینی در اواخر نوامبر در اروپا به بازار می‌آیند

رنگ های جدید هوم پادمینی در اواخر نوامبر در اروپا به بازار می‌آیند

همان‌طور که اپل در هفته گذشته در مراسم Unleashed اعلام نمود قرار است که هوم پاد مینی در سه رنگ جدید در ماه نوامبر مورد دسترس قرار گیرد. این رنگ های جدید عبارت از زرد، نارنجی و آبی می باشند که در کنار سایر رنگ ها که در گذشته برای این وسیله ارائه شده است یعنی رنگ خاکستری فضایی و سفید در دسترسه مشتریان قرار خواهد گرفت.

اپل هنوز تاریخ جدیدی را برای شروع سفارش رنگ های جدید اعلام نکرده است اما ظاهراً قرار است که در ماه نوامبر در اروپا و هند این رنگ های جدید در اختیار مشتریان قرار گیرد. اپل در وب سایت آنلاین خود اعلام نموده است که هوم پاد مینی در رنگ‌های زرد نارنجی و آبی در اواخر نوامبر در بریتانیا اتریش فرانسه آلمان ایرلند ایتالیا اسپانیا و هند در دسترس قرار خواهد گرفت.

کشورهای دیگری که  رنگ های جدید هوم پاد مینی به تدریج در آن ها دسترس قرار خواهد گرفت شامل ایالات متحده استرالیا چین هنگ‌کنگ ژاپن مکزیک نیوزلند و تایوان می باشد. علاوه بر این منبع خبری AppleTrack امروز اعلام نمود که از منابع موثق شنیده است که رنگ های جدید هوم پاد مینی از روز دوشنبه اول نوامبر برای سفارش آماده خواهند بود. این در حقیقت همان تاریخی است که فروش هدفون‌های Beats Fit Pro آغاز خواهد شد. اگر این تاریخ درست باشد پیشنهاد می کند که رنگ های جدید هوم پاد مینی اول در کشور هایی مانند آمریکا کانادا و سپس در اروپا و هند در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر رنگ های جدید تغییراتی در ارتباط با سخت افزار این وسیله صورت نگرفته است و قیمت آن هم چنان در ایالات متحده ۹۹ دلار می‌باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.