رنگهای جدید هوم پادمینی در استرالیا، نیوزلند، هند و برخی از کشورهای اروپایی در دسترس قرار گرفت

رنگهای جدید هوم پادمینی در استرالیا، نیوزلند، هند و برخی از کشورهای اروپایی در دسترس قرار گرفت

اپل امروز رنگ های زرد نارنجی و آبی وسیله هوم پاد مینی را در کشور های استرالیا و نیوزلند در دسترس علاقمندان قرار داد.  این رنگ های جدید قبلا در کشورهای آمریکا کانادا چین هنگ‌کنگ ژاپن و تایوان در دسترس قرار گرفته بود.

رنگ های زرد نارنجی و آبی هوم پاد مینی دارای کابل های همرنگ خود می باشند اما هنوز استیکر اپل به رنگ سفید بر روی جعبه وجود دارد و به همراه جعبه و در جعبه پاور آداپتور  usb-c ارائه می شود. لازم به ذکر است که هیچ گونه تغییر دیگری به جز رنگ در هوم پاد مینی های جدید صورت نگرفته است و قیمت آنها نیز ۱۴۹ دلار در استرالیا و ۱۵۹ دلار در نیوزلند به دلیل اختلاف در مالیات فروش هر یک می باشد.

این رنگ های جدید از طریق وب سایت آنلاین اپل و همین طور اپلیکیشن اپل استور در کشور های استرالیا و نیوزلند قابل سفارش می باشد و بر اساس آنچه که در وب سایت اعلام شده است یک تا سه روز طول می‌کشد تا وسیله سفارش داده شده به دست مشتریان بر ساعت برسد. همین طور برای مشتریان در استرالیا گزینه دریافت بسته ی آنها در محل فروشگاه اپل استور وجود دارد ولی در نیوزلند به دلیل آنکه هیچ گونه اپل استوری هنوز  وجود ندارد  این گزینه پذیر نیست.

اپل می‌گوید که این رنگ های جدید نیز به زودی در کشورهای دیگر اروپایی مانند اتریش فرانسه آلمان هندوستان ایرلند ایتالیا اسپانیا و انگلستان تا اواخر نوامبر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و از حالا فروشگاه های آنلاین اپل در هر یک از این کشورها در حال دریافت پیش سفارشات از می باشند به عنوان مثال در مورد فرانسه و انگلستان سفارشات قرار است که تا روز پنجشنبه برای مشتریان در محل فروشگاه اپل استور محلی آن ها آماده تحویل مشتریان باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.