رنو بنا به نظر تحلیلگران می تواند یکی از کاندیداهای مناسب برای تولید اپل کار باشد

رنو بنا به نظر تحلیلگران می تواند یکی از کاندیداهای مناسب برای تولید اپل کار باشد

رنو می تواند به عنوان یکی از کاندیداهای مناسب برای همکاری با اپل در جهت تولید اپل کار در نظر گرفته شود. بنا به گزارشات اپل در حال یافتن شرکت دیگری است که بتواند از آن برای به واقعیت رساندن ایده اپل کار از آن کمک بگیرد. این در حالی است که گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که شرکت هیوندای دیگر مذاکرات خود با اپل را به پایان رسانده است.

تحلیلگر جی پی مورگان گزینه مناسب دیگری را در این مورد  مطرح می کند و شرکت رنو  را پتانسیل خوبی معرفی می نماید. بنا به نظر او از رنو  خیلی جهات شبیه به شرکت نیسان است زیرا این شرکت از سال ۱۹۹۹  با نیسان همکاری داشته و همینطور ۱۰ برند زیرشاخه خود را نیز کنترل می‌کند.

این تحلیل‌گر در یادداشتی به اپل اینسایدر نوشت که این‌گونه فرضیه ها شرکت رنو را به عنوان یکی از پتانسیل های قابل توجه برای همکاری با اپل معرفی کند. دلایلی وجود دارد که رنو می تواند به اپل برای همکاری با اپل تمایل داشته باشد که از آن جمله می توان به سابقه بسیار عالی این شرکت در بستن قرارداد و همکاری با سایر غول های بزرگ تکنولوژی اشاره نمود.

یکی از مزایای بزرگ شرکت رنو ظرفیت تولید این شرکت خودروسازی است که در حال حاضر بیش از یک میلیون تنها در منطقه اروپا  افزایش ظرفیت تولید دارد.

این خود دلیل مناسبی است که این شرکت می‌تواند از پتانسیل لازم برای همکاری با اپل برخوردار باشد. بنا به نظر این تحلیلگر اینگونه خصوصیات رنو را بسیار مناسب تر نسبت به هیوندای برای همکاری با اپل نشان می دهد.

زیرا بر اساس گزارش ها اپل قصد دارد در چند سال اول ۱۰۰ هزار خودرو تولید کرده و آن را پس از چند سال با گذشت زمان به ۴۰۰ هزار واحد در سال برساند. یکی از مشکلات کار با اپل این است که این شرکت کنترل خیلی زیادی بر روی تامین کننده های خود تحمیل می کند و برای آنها محدودیت هایی را ایجاد می نماید.

اما شرکت رنو احتمال زیادی وجود دارد که به اپل برای انتخاب تامین کننده های خاص خود برای این پروژه انعطاف پذیری قابل توجهی را از خود نشان دهد. 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *