رندرهای جدید اپل واچ سری ۷ حاکی از اسپیکر های بزرگتر و طراحی مسطح لبه ها مشابه با آیفون ۱۲ می باشد

رندرهای جدید اپل واچ سری ۷ حاکی از اسپیکر های بزرگتر و طراحی مسطح لبه ها مشابه با آیفون ۱۲ می باشد

سری جدیدی از رندرها طراحی اپل واچ سری ۷ را نشان می دهند که تا حد زیادی تصاویر نشتی از گزارش های قبلی را تایید می کند. اخیراً جزئیات نسخه بتای سیستم عامل watchOS 8 را اعلام نمود. اما هنوز شماره مدل های اپل واچ سری ۷  در لیست شده رسمی ECC قرار نگرفته اند. به هر حال رندر های جدیدی که اخیراً منتشر شده است انتظارات قبلی را که نشان از طراحی جدید اپل سری ۷ مشابه با طراحی مسطح مدل های آیفون ۱۲ می‌باشد را تایید می کند.

بر اساس منبع خبری ۹۱mobiles این ساعت دارای طراحی تخت خواهد بود که بیشتر به شکل جعبه ای می باشد و از لبه های مسطح تر نسب از مدل های قبلی برخوردار است. این منبع خبری می‌گوید که منابعی که این رندر های اتوکد را برایش فرستاده‌اند اطلاعات کاملی از خصوصیات بدنه آن را از قبل داشته اند. بر اساس گزارشات ضخامت ۱۰.۷ میلیمتری که در اپل واچ سری ۶ وجود دارد اما در این مدل جدید از ۹ میلیمتر ضخامت برخوردار است.

علاوه بر این بر اساس جزئیات به دست آمده جدید علی رغم نازکتر بدنه دارایم محفظه های اسپیکر بزرگتری که در قسمت چپ قرار گرفته است می باشند. گزارش دیگری می گوید که اپل واچ های جدید از شکل مکعبی شکل با لبه های صاف برخوردار خواهد شد و برخی گزارش های دیگر حاکی از اعمال قطعات کوچکتر در مدل های جدید می باشد و اعتقاد دارند که فضای آزاد به دست آمده در این مدلها فضای بیشتری را برای اعمال باتری‌های بزرگتر بوجود می آورد.

گزارش منابع خبری ۹۱mobiles دارای جزئیات نکافی و دقیقی به نظر نمی رسد و یا حتی می شود گفت که اطلاعاتی آن ناکافی است. لازم به ذکر است که منبع خبری ۹۱mobiles دارای سابقه بسیار کمی در انتشار جزییات دقیق محصولات آینده اپل می باشد، اما یکبار توانسته است که در سال ۲۰۲۰ جزئیات دقیقی را نسبت به آیپد های جدید پیش بینی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.