رئیس تیم رهبری اپل واچ  کیوین لینچ به تیم توسعه اپل کار ملحق شد

رئیس تیم رهبری اپل واچ  کیوین لینچ به تیم توسعه اپل کار ملحق شد

کوین لینچ که به خاطر نظارت بر روی مهندسی ساعت های اپل واچ شهرت دارد بنا به گزارش اپل اینسایدر یک نقش کلیدی مدیریتی در توسعه اپل کار قبول کرده است. چندین منبع از درون اپل به اپل به بیزینس اینسایدر گزارش داده اند که این شرکت برای پیش بردن پروژه اپل کار از منابع مختلفی درخواست کمک نموده است و برای تشکیل یک تیم رهبری کارآمد سالهاست که در حال تغییرات در افراد مناسب می باشد.

در حال حاضر توسعه اپل کار تحت رهبری John Giannandrea می باشد. این شخص که رئیس بخش درک ماشینی و هوش مصنوعی اپل می باشد بعد از آنکه Bob Mansfield در سال ۲۰۲۰ از کار خود کناره گیری کرد سمت او را دریافت نمود. شایعات در مورد اپل کار پیشنهاد می کند که مشکلات مربوط به انتخاب تیم رهبری اپل کار همچنان مراحل توسعه و پیشروی این پروژه را تحت تاثیر قرار داده است و این امر کاملاً طبیعی می باشد چرا که هرگونه اشتباهی در این زمینه می تواند به نتایج کاملا متفاوتی بیانجامد.

کوین لینچ قبل از آن که به تیم رهبری نظارت بر روی ساخت اپل واچ ملحق شود در شرکت های ادوبی کرده  که در آنجا در زمینه توسعه برنامه  Creative Cloud به این شرکت یاری رسانده است. علاوه بر آن او در مرکز تحقیقات پزشکی اپل به کار مشغول بوده است.  بنابراین‌ او کسی است که دارای پیش زمینه و تجربه کاری بسیار متفاوت و وسیعی می باشد.

بیزینس اینسایدر می گوید که سمت جدید او در تیم رهبری اپل کار هیچ گونه تأثیر و یا تغییری در روند ادامه کار او در پروژه های اپل واچ و بخش بهداشت و درمان پزشکی اپل نخواهد داشت. اپل در حال حاضر در مرحله انتخاب تامین کننده های مناسب برای ساخت اپل کار می باشد.  پروژه اپل کار همچنان در مراحل اولیه خود قرار دارد اما گفته می‌شود که این پروژه می‌تواند بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۸ به مرحله بهره‌برداری  برسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.