دیجی تایمز:  اپل برگزاری برای سپتامبر چند رویداد در نظر گرفته است

دیجی تایمز:  اپل برگزاری برای سپتامبر چند رویداد در نظر گرفته است

اپل قصد دارد معرفی محصولات خود را به جای آنکه مانند پاییز سال گذشته بخواهد در چندین مراسم جداگانه در ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر برگزار کند، به صورت رویداد های مجزا در ماه سپتامبر ارائه نماید. این گزارشی است بر اساس چندین منبع مرتبط با چرخه تأمین کننده ها در دیجی تایمز منتشر شده است.

امروز این منبع خبری بیان نمود که اپل قصد دارد یکسری از کنفرانس‌های معرفی و رونمایی محصولات جدید را در ماه سپتامبر برگزار خواهد کرد و در یکی از این مراسم ها آیپد نسل نو معرفی خواهد شد. محصول جدیدی که انتظار رونمایی آنها می رود شامل آیفون ۱۳ اپل، واچ سری ۷، ایرپاد های نسل ۳، آیپد مینی های جدید و همینطور آیپد های جدید  می باشند. در کنار آن احتمال معرفی مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ های جدید نیز می رود.

پاییز گذشته اپل به معرفی لاین محصولات مشابه ای پرداخت و به دلیل شرایط شرایط پندمیک تمام رویدادهای مربوط به این شرکت به صورت دیجیتالی به جای آن که به صورت حضوری باشد برگزار شد. شکل دیجیتالی این مراسم ها به اپل اجازه می دهد که بتوانند با دقت بیشتری برای آماده نمودن محصولات برای معرفی آن ها اقدام کند. از طرف دیگر برگزاری مراسم های حضوری از هزینه های بیشتر و چالش های خاص خود برخوردار می باشد.

سال گذشته اولین مراسم پاییزی اپل در پانزدهم سپتامبر برگزار شد که این شرکت به معرفی اپل واچ های سری ۶ و اپل واچ سری و همینطور آیپد های نسل ۸ و آیپد ایر های با طراحی جدید پرداخت. شایعات در حال حاضر در ارتباط با زمان آیفون ها کمی ضد و نقیض به نظر می رسند. اما امسال به احتمال زیاد معرفی آیفون های جدید در ماه سپتامبر صورت خواهد گرفت.

اما در سال قبل اپل تصمیم گرفت که در ماه سپتامبر فقط به معرفی اپل واچ ها بپردازد زیرا که دارای چندین ویژگی پزشکی جدید بود و همینطور آیپد های جدید نیز در این ماه معرفی شد و سری آیفون ۱۲ به همراه هم پادمینی در ماه اکتبر رونمایی شدند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.