دیجیتالی تایمز : آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۲ پرو اول رونمایی خواهند شد

دیجیتالی تایمز : آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۲ پرو اول رونمایی خواهند شد

بر اساس شایعات موجود اپل خود را آماده می کند تا آیفون های امسال را در سه سایز ۵.۴ اینچی، ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی با صفحه نمایش های اولد قبل از پایان امسال رونمایی کند. همین طور منابع موجود حاکی از این هستند که آیفون های مدل ۶.۷ و ۶.۱ اینچی دارای ویژگی های پیشرفته تر با سیستم دوربین ۳ تایی می باشند  و مدل های ۵.۱ و ۶.۱ اینچی مقرون  به صرفه تر بوده و از سیستم دوربین دوتایی بهره می برد.

بنا به وجود تاخیرهای موجود در چرخه تولید محصولات انتظار می رود اپل امسال رونمایی آیفون های جدید را با تاخیر های اعلام کند. همین طور در مورد این که کدام مدل ها زود تر رونمایی خواهند شد مناظره های بین منابع مختلف وجود دارد. قبل از این دیجی تایمز مدعی شد که آیفون های ۶.۱ اینچی زودتر از بقیه در اکتبر رونمایی خواهند شد و بعد از آن مدل های ۶.۷ و ۵.۴ اینچی معرفی می شوند.

اما در گزارش جدیدی که امروز منتشر شد این زمان بندی را به گونه ای تایید کرد. در این گزارش بیان می شود که صف جدید مدل های جدید آیفون در دو مرحله خواهد آمد. در مرحله اول مدل های ۶.۱ اینچی و بعد از آن مدل های ۵.۴ و ۶.۷ اینچی آماده سازی خواهند شد و در این گزارش در ادامه مشخص می سازد که آماده سازی مادربرد های اس ال پی برای مدل های ۶.۱ اینچی در ماه جولای و برای مدل های ۶.۷ و ۵.۶ اینچی در اواسط آگوست آغاز شده است.

اما پیش بینی بلومبرگ در ابن مورد تا حدی تفاوت دارد. بدین گونه که مطابق با این منبع مدل های مقرون به صرفه تر ۵.۴ و ۶.۱ اینچی اول رونمایی خواهند شد و مدل های ۶.۱ و ۶.۷ پیشرفته تر بعد از آن معرفی خواهند شد.

2 نظر در مورد “دیجیتالی تایمز : آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۲ پرو اول رونمایی خواهند شد

  1. اشتراک ها: برخی منابع اصرار دارند اپل واچ ۶ و آیپد های جدید فردا رونمایی خواهند شد | Texnoli

  2. اشتراک ها: تولید انبوه آیفون ۱۲ تا آخر ماه جاری آغاز می شود و برچسب های ایرتگز از قبل وارد مرحله تولید هستند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *