دو مدل مک جدید و اپل واچ سری ۷ در لیست EEC اضافه شدند

دو مدل مک جدید و اپل واچ سری ۷ در لیست EEC اضافه شدند

در آستانه رونمایی محصولات جدید اپل کمیته فنی اقتصادی اروپا EEC جزئیات ۲ مدل‌ جدید مک و همینطور اپل واچ سری ۷ را به لیست خود اضافه نمود.  بر اساس قوانین اقتصادی اروپا کلیه محصولات الکترونیک می بایست قبل از آنکه فروخته شوند در در لیست قانونی EEC ثبت نام شده باشند. بنابراین وجود هر مدل جدید در این لیست می تواند نشانگر احتمال رونمایی  محصول باشد.

البته این بدان معنی نیست که محصول حتماً رونمایی خواهد شد و همین نمیتواند به معنای رونمایی نزدیک محصول باشد. اما معمولا هر زمان که محصولات اپل به محصول جدید در لیست EEC اضافه شده اند چند هفته پس از آن محصول معرفی شده است. اما این مرکز داده هیچ‌ گونه خصوصیات فنی دقیقی را در خود ندارد و فقط در آن به ذکر شماره مدل محصولات اضافه شده اشاره می شود و همین طور شرح مختصر محصول در ارتباط با آن ذکر می شود.

بر اساس آخرین بروزرسانی این لیست ۱۹ محصول جدید اپل در این مرکز داده اضافه شده است، اما ۱۷ عدد از این مدلها قبلاً معرفی شده و از آنجا که دارای سیستم عامل جدیدتری شده اند به این لیست اضافه شده اند اما ۲ محصول از رده کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ های اپل در این لیست وجود دارد که به ترتیب با شماره‌های A2442 و A2485 لیست شده اند.

بر اساس اطلاعات موجود در این لیست هر دوی این مدل ها از سیستم‌عامل macOS 12 به بهره خواهند برد. همینطور در  این لیست ۶ شماره مدل مربوط به سری اپل واچ ۷ است اضافه شده است. داده های مربوط به مدل های اپل واچ همینطور تایید می کند که این مدل‌ها دارای سیستم عامل watchOS 8 می باشند.

در این مورد باید گفت حدود ۲۶ شماره مدل مربوط به محصولات پوشیدنی اضافه شده اند اما همانطور که قبلاً ذکر شد بیشتر این مدل ها از قبلاً توسط اپل رونمایی شده و فقط در حال حاضر به خاطر بروزرسانی نرم افزار جدیدی که در روی آنها نصب شده است به این لیست اضافه شده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.