دو مدل آی مک منتشر نشده در کدهای نسخه بتای سیستم عاملmacOS Big Sur 11.3 خودش را نشان داد

دو مدل آی مک منتشر نشده در کدهای نسخه بتای سیستم عاملmacOS Big Sur 11.3 خودش را نشان داد

انتشار نسخه بتای macOS Big Sur 11.3 خبر از وجود سخت افزار هنوز اعلام نشده ای را می دهد که می‌تواند مربوط به دو مدل آی مک جدید باشد.

همانطور که توسط منبع خبری ۹to5Mac کشف شد انتشار نسخه بتای macOS Big Sur 11.3 برای توسعه‌دهندگان وجود ۲ کد  تحت عنوان های iMac21,1 و iMac21,2 در میان این به روزرسانی مشخص می نماید که نمی تواند مربوط به مدل های آی مک کنونی باشد باشد.

بر اساس اطلاعات مربوط به این سایت کد های رمز J456 و J457 می‌تواند مربوط به آی مک های با کد رمز iMac21,1 و iMac21,2 باشد بر اساس ادعای منبع خبری بلومبرگ این کد ها می تواند خبر از قطعات جدید سخت افزاری در نسل‌های بعدی آی مک های ۲۱ و نیم اینچی و ۲۷ اینچی باشد که می تواند در بهار امسال مدل های جدید آن به بازار بیاید.

این کشف تنها یک هفته بعد از آن می‌آید که یک توسعه دهنده نیز در یکی از گزارش های فایل های تخریب شده توانست نشانه هایی از وجود آی مک های اپل سیلیکون هنوز منتشر نشده را بیابد. انتظار می رود که اپل به زودی آی‌مک جدید خود را با چیپ های M1 بازار عرضه کند.

گزارش های قبلی اشاره به وجود تغییرات طراحی در بدنه آی مک های جدید را می کنند که در آن طراحی های جدید مشابه با های آیفون و آیپد های کنونی و رنگ‌های جدید اعمال خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که که اپل بخواهد سخت افزار جدید را به زودی اعلام کند، اما این شرکت به طور رسمی آی مک پرو  و برخی از پیکربندی های آی‌مک ۲۱.۵ اینچی را در ماه مارس از خط تولید خود خارج نمود. گزارش های دیگری نیز حاکی از وجود احتمالی کنفرانسی در ماه آوریل از جانب اپل می باشد که قرار است سخت افزار های جدیدی در آن رویداد معرفی شود.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *