تصاویری از پنل شیشه ای آیفون ۱۲ پرو نشان از وجود حس گر لیدار LiDAR می دهد

تصاویری از پنل شیشه ای آیفون ۱۲ پرو نشان از وجود حس گر لیدار LiDAR می دهد

 بر اساس تصاویر حاصل ازیکی از نشت دهندگان محصولات اپل، جزییاتی آشکار می گردد که گمان می رود مربوط به بخش دوربین پشتی آیفون ۱۲ پرو باشد. در نمای نزدیک این تصاویر محلی مشخص می باشد که احتمال می رود مربوط به حس گر لیدار LiDAR  باشد. این تصاویر که توسط مستر وایت منتشر شده است پنل شیشه ای پشتی وسیله ای را نشان می دهد که گمان می رود آیفون ۱۲ پرو باشد. 

اگر چه ذکری از نام محصول وجود ندارد اما از ظاهر آن احتمال زیادی می رود که مربوط به آیفون ۱۲ پرو باشد. در این تصویر بخش برآمده دوربین شامل سه حفره مربوط به لنز دوربین های پشتی می باشد که می تواند مربوط به مدل های آیفون پرو باشد و به نظر می رسد که از ظاهری کاملا شبیه به آیفون ۱۱ پرو برخوردار است. در حالی که یکی از کاور های پشتی کاملا محل های لنز، فلش و میکروفن را تداعی می کند.

اما کاور دوم کمی از لحاظ قرار گیری حفره ها تفاوت هایی را نشان می دهد. در حقیقت یکی از حفره ها از لحاظ اندازه و محل قرار گیری با مدل های آیفون ۱۱ پرو تفاوت هایی را نشان می دهد و یکی از حفره ها به نظر می رسد مربوط به محل قرار گیری حس گر لیدار باشد که مطابق با شایعات قبلی قرار است در نسل جدید آیفون های امسال مورد استفاده قرار گیرد.

شایعات دیگر حاکی از این است که طراحی مدل های  آیفون ۱۲ پرو احتمال می رود که از آیپد پرو های امسال الهام بگیرد. حس گر لیدار در طرح های آینده اپل نظیر اپل گلس و واقعیت مجازی و واقعیت دست کاری شده AR نقش مهم را ایفا خواهد نمود. همین طور این حس گر می تواند به دوربین قابلیت های جدیدی را در زمینه عمق میدان بیشتر برای عکس برداری بهتر در حالت پرتره بهمراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.