دفترچه راهنمایی که گمان می رود مربوط به آیپد ایر ۴ باشد نشان از صفحه نمایش تمام صفحه با قابلیت تاچ آی دی می دهد

دفترچه راهنمایی که گمان می رود مربوط به آیپد ایر ۴ باشد نشان از صفحه نمایش تمام صفحه با قابلیت تاچ آی دی می دهد

 تصاویر نشتی از دفترچه راهنمای که گمان می رود مربوط به آیپد ایر ۴ باشد امروز در صفحات وب منتشر شد. در این تصاویر نشان می دهد که این آیپد میان رده اپل از صفحه نمایش تمام صفحه  برخورد بوده که در آن تاچ آی دی با دکمه پاور الحاق شده است.

این تصاویر که از شبکه اجتماعی چینی به نام  Xiaohongshu  بدست آمده نشان می دهد که دفتر چه راهنما به زبان اسپانیولی می باشد و آشکار می سازد  که آیپد ایر های نسل جدید از طراحی مشابه با آیپد پرو برخوردار خواهند بود. در صفحه نشان داده شده جزییاتی برای فیس آی دی مشخص نشده است اما نوشته ها حاوی دستورالعمل لازم برای فعال کردن تاچ آی دی باشند.

در صفحه دیگر این دفترچه راهنما به وجود پورت ارتباطی USB-C بجای لایتنینگ اشاره شده است. همین طور در پشت آیپد محل کانکتور هوشمند برای اتصال به مجیک کیبورد مشخص شده است. برخی منابع حاکی از رونمایی مدل های جدید آیپد در آینده نزدیک می باشند اما در مورد این که چه مدلی زودتر به بازار می آید اختلاف نظر هایی وجود دارد.

یک منبع اطلاعاتی ادعا می کند که اپل در حال ساخت یک مدل آیپد ایر ۱۱ اینچی با صفحه نمایش تمام صفحه می باشد که بجای فیس آی دی از تاچ آی دی برای باز کردن قفل صفحه نمایش استفاده می شود. اما منبع شناخته شده دیجی تایمز اظهار می دارد که در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ یک مدل آیپد ۱۰.۸ اینچی به بازار عرضه خواهد شد.

از طرف دیگر تحلیل گر معروف اپل مینگ چی کو عقیده دارد اپل تا نیمه دوم ۲۰۲۰ یک مدل آیپد ۱۰.۸ اینچی را رونمایی خواهد کرد بدون اینکه مشخص کند این مدل جدید آیپد ایر خواهد بود یا آیپد پرو.  استفاده از قابلیت تاچ آی دی برای باز کردن قفل صفحه نمایش به جای فیس آی دی  چندان دور از انتظار نیست و برخی منابع چنین پیش بینی را در گزارشات خود ارائه داده اند. 

دفترچه راهنمایی که گمان می رود مربوط به آیپد ایر ۴ باشد نشان از صفحه نمایش تمام صفحه با قابلیت تاچ آی دی می دهد

2 نظر در مورد “دفترچه راهنمایی که گمان می رود مربوط به آیپد ایر ۴ باشد نشان از صفحه نمایش تمام صفحه با قابلیت تاچ آی دی می دهد

  1. اشتراک ها: شواهد در حال افزایش برای رونمایی آیپد ایر ۴ در روز های آتی | Texnoli

  2. اشتراک ها: از رویداد سالانه ۱۵ سپتامبر اپل چه انتظار هایی داریم | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *