دستمال براق کننده اپل سرانجام دوباره به فروش گذاشته شد

دستمال براق کننده اپل سرانجام دوباره به فروش گذاشته شد

اپل به همراه مدل های مک بوک برای ۱۴ و ۱۶ اینچی که در ماه اکتبر برای فروش در دسترس قرار گرفت دستمال های تمیز کننده و براق کننده ای از جنس میکرو فایبر و با برند اپل را با قیمت ۱۹ دلار معرفی نمود که مانند بسیاری از محصولات گران قیمت دیگر اپل کسی فکرش را نمی کرد که مورد استقبال قرار گیرد.

اما باید گفت که این دستمال براق کننده اپل در عرض یک روز ناموجود شد و ارسال سفارشات به ماه نوامبر سال قبل موکول شد زیرا که طرفداران پر و پا قرص اپل می خواستند که این محصول ویژه اپل را نیز به همراه سفارش خود داشته باشند. یک روز پس از آن تامین کننده گان این دستمال براق کننده به خاطر تقاضای زیاد درمان شده و تقریباً غیر ممکن بود تا بتوانند آن را برای تعطیلات امسال آماده کنند. از آن موقع تا به حال دستمال بر روی سایت اپل ناموجود است.

اما بر اساس یادداشتی که توسط منبع خبری ۹to5Mac منتشر شده است قرار است که در روز چند روز آینده این محصول به دست مشتریان برسد و فروش آن آغاز شود. دستمال های براق کننده ای که امروز از طریق سایت آنلاین اپل سفارش داده شوند تا انتهای هفته با ارسال رایگان به دست مشتریان خواهد رسید. اما در این مورد باید گفت که این دستمالهای براق کننده اپل در حال حاضر در فروشگاه اپل استور برای فروش موجود نیست.  مشتریان می توانند فقط آن را به صورت آنلاین سفارش دهند.

اما همین که تامین کننده ها بتوانند مقدار زیادی از این محصول را تولید کنند می‌توانیم شاهد فروش این محصول در فروشگاه های اپل استور محلی باشیم. در این مورد باید گفت که دستمال های تمیز کننده اپل از مواد نرم و غیر سایشی ساخته شده‌اند که اپل می‌گوید می‌توان آن‌ها را برای تمیز کردن نمایشگرهای حرفه‌ای Pro Display XDR که دارای پوشش شیشه ای نانو تکسچر ویژه می‌باشند به کار برد. همین طور کار کاربران می‌توانند از این دستمال های براق کننده برای محصولات دیگر اپل نظیر نمایشگر مک و آیپد نیز استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.