در مدل های آیفون ۱۴ بخش ناچ و برآمدگی دوربین پشتی حذف خواهد شد

در مدل های آیفون ۱۴ بخش ناچ و برآمدگی دوربین پشتی حذف خواهد شد

در حالی که هنوز شش روز به زمان رونمایی مدل های آیفون ۱۳ که اپل به طور رسمی رونمایی آنها را در ۱۴ سپتامبر اعلام نمود زمان داریم. جان پروسر اطلاعات فنی مربوط به آیفون ۱۴ را در صفحه وب سایت خود منتشر نمود. بر اساس اعلام نظر او یک مدل رندر شده از آن توسط Ian Zelbo ساخته شده است که دارای خصوصیات زیر می باشد.

  • بدون بخش ناچ با اعمال طراحی حفره برای بخش دوربین
  • بدنه ضخیم تر به دلیل برداشته شدن دوربین پشتی که شامل بنز ها بخش ال ای دی فلاش و اسکنر لیدار می باشد
  • فریم ساخته شده از جنس تیتانیوم
  • دکمه های ولوم کنترل با لبه های منحنی مشابه آنچه که در آیفون های قدیمی تر مدل یعنی در آیفون ۴ و آیفون ۵ دیده‌ایم
  • طراحی جدید در بخش اسپیکرهای و میکروفن
  • کانکتور لایتنینگ در برخی از مدل های آیفون ۱۴ باقی خواهد ماند

او می گوید که البته برخی از جنبه های مربوط به طراحی آیفون ۱۴ و همینطور اطلاعات مربوط به ابعاد این وسیله می تواند به مرور زمان تاریخ ارائه نهایی آن در سپتامبر ۲۰۲۲ دچار تغییراتی شود، اما او مطمئن است که طراحی به صورت کلی از مدل‌های آیفون ۱۳ متابعت خواهد کرد و در تولید انبوه ساخته خواهد شد.

این تحلیلگر اخیراً در ارتباط با اینکه اپل قرار است آی مک های با رنگ های مختلف را معرفی کند پیش بینی درستی را ارائه داده بود و همین طور در ارتباط با طراحی ایرتگ را قبل از رونمایی آن نیز توانست به درستی پیش‌بینی کند. اما دفعاتی نیز بوده است که او در ارتباط با زمان رونمایی و همینطور قیمت‌گذاری برخی از محصولات اپل پیش بینی های او اشتباه در آمده است. البته برخی از نظریات او نیز ممکن است به مرور زمان بسته به شرایط مختلف دچار تغییراتی بشود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.