در بریتانیا ایرتگ به طور موفقیت آمیزی برای ردیابی محموله‌های پست شده مورد استفاده قرار گرفت

در بریتانیا ایرتگ به طور موفقیت آمیزی برای ردیابی محموله‌های پست شده مورد استفاده قرار گرفت

یکی از مشتریان اپل در بریتانیا به طور موفقیت آمیزی با استفاده از اپلیکیشن Find My توانست ایرتگ را که از طریق پست به یک دوست در یک شهر کاملا متفاوت فرستاد ردیابی کند. این شخص ایرتگ را به وسیله نوار چسب به قطعه ای از کارت چسباند و دور آن را پیچید و در داخل یک پاکت محافظت شده قرار داد و سپس آن را به دوست خود پست نمود.

این شخص که Kirk McElhearn نام دارد در شهر کوچکی در به نام Stratford-upon-Avon زندگی می کند و محموله خود را که دارای ایرتگ بود به دوست خود در نزدیکی لندن فرستاد. او با استفاده از اپلیکیشن Find از طریق آیفون خود توانست ایرتگ را در کلیه مراحل مسیر و ایستگاه های پستی ردیابی کند.

او از مراحل ردیابی ایرتگ ویدیویی  درست کرد و آن را در بلاگ خود قرار داد. چند روز بعد ایرتگ با موفقیت به دوست او در خانه ای نزدیک لندن رسید. او می گوید که انتظار داشت که دوست او در روی آیفون خود هم بتوانند نوتیفیکیشن مربوط به ایرتگ ناشناخته را که به سمت او فرستاده شده بود دریافت کند، اما حتی پس از سه روز از آن که دوستش بسته را دریافت کرد آیفون آنها هیچ گونه نوتیفیکیشنی از لحاظ حضور و یا مراحل ردیابی ایرتگ را نشان نداد.

البته دوست او فقط یک نوع هشدار صوتی را از ایرتگ دریافت نمود که در این مورد باید گفت این یکی از متدهای اپل است که به کاربران برای وجود یک وسیله ناشناخته از طریق ایرتگ  پیام هشدار صوتی می دهد. اما مسئله اینجاست که در صورتی که حتی این پیام هشدار شنیده شود احتمال آن وجود ندارد که بر روی آیفون نوتیفیکیشن ای از ایرتگ قابل مشاهده باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *