در اپل واچ سری ۸ به‌روزرسانی‌های عمده‌ای در زمینه اندازه گیری فعالیت های روزانه کاربر ارائه خواهد شد

در اپل واچ سری ۸ به‌روزرسانی‌های عمده‌ای در زمینه اندازه گیری فعالیت های روزانه کاربر ارائه خواهد شد

بر اساس ‌پیش بینی‌های مارک گورمن تحلیلگر معتبر بلومبرگ اپل واچ های سری ۸ به همراه خود به‌روزرسانی‌های عمده ای را در زمینه قابلیت های اندازه گیری فعالیت های روزانه کاربر ارائه خواهند کرد و علاوه بر آن از چیپ های سریعتر بهره خواهند گرفت. پیش‌بینی می‌شود که اپل سه مدل اپل واچ سری جدید را در سال ۲۰۲۲ برای مشتریان معرفی کند که شامل یک مدل اپل واچ سری ۸، اپل واچ های اس ای نسل بعدی و یک مدل اپل واچ مقرون به صرفه که در فرم اسپورت و بسیار مقاوم برای ورزش های بسیار سنگین و حرفه ای طراحی شده است.

او در آخرین خبرنامه خود اعلام می‌کند که اپل امسال سه مدل جدید اپل واچ  معرفی خواهد کرد برای اولین بار از زمان معرفی این محصول اتفاق می افتد. البته گورمن در این مورد عقیده دارد که اپل امسال حسگرهای جدید پزشکی را به اپل واچ ها اضافه نخواهد کرد. او درمورد اضافه می‌کند که اگرچه ویژگی‌های جدیدی مانند اندازه گیری درجه حرارت بدن فشار خون و میزان قند خون از جمله مواردی هستند که برای اپل واچ های آینده پیش بینی می شود، اما صرف نظر از آن که برای اپل واچ های سری ۸ فقط احتمال استفاده از حسگر های اندازه گیری درجه حرارت وجود دارد، می توان در چند سال آینده انتظار حسگر های جدید دیگری را در اپل واچ ها داشت.

او عقیده دارد که امسال اپل به احتمال زیاد اپل واچ سری ۳ را از چرخه تولید خارج خواهد نمود. آنها مدل هایی هستند که اپل از سال ۲۰۱۷ فروش آنها را آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان مدل های مقرون به صرفه و ارزان قیمت در میان مدل های دیگر به فروش میرسند. البته از لحاظ طراحی نیز این تحلیل گر معتقد است که شاهد تغییرات بسیار عمده و محسوسی نسبت به اپل واچ های سری ۷ نخواهیم بود به جز اینکه ممکن است اندازه صفحه نمایش در مقیاس های بسیار کمی افزایش یابد. در میان شایعات دیگر تحلیلگر امور صفحه نمایش راس یانگ نیز در این مورد پیش‌بینی می کند که اپل واچ سری ۸ در سه اندازه مختلف به جای دو اندازه به بازار معرفی می شوند. او عقیده دارد که اپل سایز بزرگتر را در کنار مدل‌های ۴۱ و ۴۵ میلی متری به بازار معرفی می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.