در آیفون ۱۲ فیس آی دی ممکن است سریع تر  و دوربین دارای قابلیت های بیشتر باشد

در آیفون ۱۲ فیس آی دی ممکن است سریع تر  و دوربین دارای قابلیت های بیشتر باشد

به گزارش وب سایت  اپل اینسیدر نشت جدید ادعا می کند که ویژگی فیس آی دی در آیفون ۱۲ قابلیت تشخیص سریع تری خواهد داشت  و در بخش دوربین زوم دیجیتال با قابلیت و عملکرد بالاتری برخوردار خواهد بود. یک روز قبل از این که اپل کلکسیون آیفون های جدید خود را معرفی کند نشت های جدیدی سراسر وب را فرا گرفته است.

این نشت از منبع شناخته شده ای است که سابقه خوبی در پیش بینی محصولات اپل دارد. بر اساس نشت جدید مکس واین باخ اپل قرار است به قابلیت ترو دبس دوربین الگوریتم جدیدی اضافه کند. این الگوریتم قادر خواهد بود که داده های حاصل از فیس آی را با سرعت بالا تری تحلیل کند که این امر به روند فیس آی سرعت بیشتری می بخشد.

بر این اساس اپل طراحی ترو دبس را برای بیشتر مدل های آیفون ۱۲ تغییر نخواهد داد بجز آیفون ۱۲ مینی که بخاطر صفحه نمایش کوچک تر ناچ باریک تری دارد. هم چنین قابلیت های زوم دیجیتال در مدل های آیفون ۲۰۲۰ به نحو وسیعی تقویت خواهد شد. از این جمله می توان به توسعه زوم دیجیتال و بهینه سازی کیفیت و فاصله نام برد.

این بهینه سازی ها می تواند به مقدار زوم ده برابر قابلیت دوربین را افزایش دهد. در این حالت این امکان وجود دارد که در تصاویر حاصل از زوم های مختلف گرد هم آمده و با هم تلفیق شوند. در این حالت با استفاده از الگوریتم و زوم اپتیکال هیبریدی تصاویر تصاویر بهینه سازی خواهند شد و از وضوح بهتری برخوردار می باشند.

همچنین قابلیت اشیای نزدیک به دوربین آیفون ۱۲ نیز از جمله بهینه سازی های جدید است. بطوریکه وین باخ ادعا می کند آیفون های جدید دارای لنز های ماکرو قوی تری نسب به سری آیفون ۱۱ می باشند و بنابراین می توان از  اشیای بسیار نزدیک تری به دوربین عکس برداری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.