در آستانه مراسم بهاره اپل آخرین جزئیات آیفون اس ای ۵ جی مشخص شد

در آستانه مراسم بهاره اپل آخرین جزئیات آیفون اس ای ۵ جی مشخص شد

آنالیست معتبر اپل مینگ چیکو در حالی که فقط چند روز به برگزاری مراسم اپل مانده است جزئیات جدیدی  را  بر اساس پیش‌بینی‌ های خود از آیفون آیفون اس ای نسل ۳ به اشتراک گذاشت. او با تکرار آن چه که در گزارش های قبلی خود بیان نموده بود اعلام کرد که آیفون اس ای نسل ۳ از لحاظ طراحی مشابه مدل کنونی خواهد بود، اما از چیپ های جدید A15 و تکنولوژی ۵G برخوردار خواهد شد.

او در این مورد انتظار دارد که آیفون اس ای ۵ جی دارای یک گزینه ظرفیتی جدید ۲۵۶ گیگابایت باشد که در کنار گزینه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت ارائه می‌شود.  علاوه بر این مشخص ساخت که این آیفون اس ای جدید قابلیت های ۵ جی را برای هر دو تکنولوژی mmWave و sub-6GHz حمایت می کند. این ها اطلاعاتی که قبلاً به آن اشاره نشده بود. البته برخی از شایعات قبلی پیش‌بینی نمودند که آیفون اس ای جدید به جای سری چیپ های سری ‌A15 از چیپ های ‌های A14 بهره خواهد برد.

علاوه بر آن مینگ چیکو ‌پیش‌ بینی می‌کند که آیفون اس ای جدید در رنگ های سفید و مشکی و قرمز درست به مانند مدل کنونی ارائه شود و هیچگونه رنگ جدیدی به آنها اضافه نخواهد شد. بر اساس پیش بینی های این تحلیل گر معتبر قابلیت های دوربین نیز در این وسیله ارتقا خواهد یافت. مینگ چیکو در این مورد اضافه نمود که تولید انبوه آیفون اس در ماه اخیر شروع شده است و اپل انتظار دارد که تا پایان امسال ۲۵ تا ۳۰ میلیون از این وسیله را بفروشد.

مینگ چیکو یکی از تحلیل گران معتبری است که در ارتباط نزدیک با سازندگان اپل بوده و تا به حال پیش بینی های بسیار دقیقی را  نسبت به طرح های آینده اپل ارائه داده است. انتظار می رود که اپل در مراسم هشت مارس خود آیفون اس ای نسل ۳ را معرفی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.