در آستانه رویداد معرفی آیفون ۱۳ فروش فصلی آیفون ها همچنان در حال افزایش است

در آستانه رویداد معرفی آیفون ۱۳ فروش فصلی آیفون ها همچنان در حال افزایش است

بر اساس داده‌های حاصل از شرکت تحقیقاتی جی پی مورگان فروش آیفون ها همچنان سیر صعودی خود را دارد و این در حالی است که کمتر از یک ماه به رونمایی آیفون ۱۳ باقی است. جی پی مورگان در یادداشتی به سهامداران اپل ابراز می دارد که فروش آیفون ها به نظر نمی رسد که تحت تاثیر رونمایی آیفون های جدید قرار گیرد و کاهش یابد.

بر اساس داده‌های حاصل از این مرکز تحقیقاتی در خصوص فروش مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو همچنان سیر صعودی خود را حفظ کرده است و در ادامه این شرکت آشکار می سازد که در ماه جولای شاهد کاهش فروش آیفون ها علی رغم کم بود های موجود در زمینه چیپ و قطعات اولیه نبوده است.

کمپانی های اندرویدی مانند سامسونگ به دلیل برخی از کمبود ها در زمینه تولید چیپ و سایر قطعات حیاتی نیز شاهد برخی کاهش ها در زمینه تولید بوده اند که این به نظر می‌رسد تا حدی محصولات اپل را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در ماه جولای آیفون ۱۲ به عنوان مدل پرفروش ترین مدل آیفون ها معرفی شد که در کنار آن مدل های آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ پرو به ترتیب مکان های بعدی را کسب نمودند. در مورد آیفون ۱۲ مینی باید گفت که سهم فروش این مدل همچنان پایین ترین سهم بوده است.

بر اساس نظر منبع تحقیقاتی Wave7 اپل به احتمال زیاد در ۱۵ ماه سپتامبر مراسم رونمایی آیفون ۱۳ را برگزار خواهد کرد و در کاربران قادر خواهند بود از هفدهم سپتامبر سفارش آیفون‌های جدید را انجام دهند. این شرکت تحقیقاتی عقیده دارد که این وسیله تا ۲۴ سپتامبر به دست مشتریان خواهد رسید. انتظار می رود اپل در پاییز امسال چندین محصول اصلی خود از قبیل آیفون، آیپد، مک و ایرپاد های نسل بعدی را رونمایی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.