در آخرین نسخه بتای ios ۱۵.۴ برای کاربران ایالات متحده پنجمین صدای سیری را اضافه شد

در آخرین نسخه بتای ios ۱۵.۴ برای کاربران ایالات متحده پنجمین صدای سیری را اضافه شد

در آپدیت جدید سستم‌عامل iOS 15.4 اپل پنجمین صدای سیری را با لهجه آمریکایی به این سیستم عامل اضافه نموده است. کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن تنظیمات نوع صدا را به دلخواه خود تغییر دهند. در این مورد کاربران پس از وارد شدن به بخش تنظیمات در قسمت Siri‌ & Search می توانند در قسمت گزینه صداهای مربوط به Siri‌ Voice  ویس مورد دلخواه خود را انتخاب کنند.  ویس جدید گزینه پنجم در این لیست می باشد که به چهار صدای قبلی آمریکایی سیری اضافه شده است.

این ویس آمریکایی تنها صدای جدیدی است که برای کاربران ایالات متحده امروز اضافه شده و تغییر دیگری این بخش صورت نگرفته است. بنابراین آنهایی که از آپدیت بتای نسخه توسعه دهندگان ios ۱۵.۴  استفاده می کنند می توانند از امروز به صدای جدید سیری گوش دهند. علاوه بر این در نسخه بتایی که امروز منتشر شد تغییرات دیگری در این سیستم عامل ایجاد شد که از مهم‌ ترین آنها می‌توان به اصلاح های انجام شده در زمینه افزایش حریم شخصی وسایل ایرتگ را نام برد.

اپل در این بروزرسانی جدید با پیام های هشداری که اضافه نموده سعی دارد مانع از سوء استفاده های شخصی از قابلیت‌ های قابلیت ردیابی وسیله ایرتگ شود. در این مورد با ظاهر شدن پیام‌ های هشدار بر روی صفحه به کاربران اخطار داده می‌شود که سوء استفاده از این وسیله شخصی و ردیابی اشخاص از آنجا که این یک کار غیر قانونی محسوب می شود مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. تا به حال گزارش‌های متعددی در مورد سوء استفاده ها و سرقت های انجام شده توسط قابلیت ردیابی وسیله ایرتگ صورت گرفته است که اپل در این به‌روزرسانی سعی دارد تا حدی جلوی این قضیه را بگیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.