دانگل نمایشگر Luna Display قابلیت حمایت اتصال پی سی به مک با کیفیت ۵k را به دست آورد

دانگل نمایشگر Luna Display قابلیت حمایت اتصال پی سی به مک با کیفیت ۵k را به دست آورد

دانگل نمایشگر Luna Display که در حقیقت می تواند یک آیپد و یا مک را به نمایشگر ثانویه برای یک وسیله اولیه تبدیل کند به روز رسانی جدید ۵.۱ را دریافت نموده است که شامل خصوصیات جدیدی می باشد.

با قابلیت جدید PC-to-Mac  دارندگان این دانگل می‌توانند یک مک را تبدیل به نمایشگر ثانویه برای یک پی سی نمایند. با این به‌روزرسانی جدید هر مک و یا آیپد قدیمی می‌تواند به عنوان نمایشگر ثانویه برای یک pc و یا مک اولیه مورد استفاده قرار گیرد. در کنار قابلیت جدید PC-to-Mac این به‌روزرسانی همچنین قابلیت حمایت از کیفیت های ۴k و ۵k را به وجود می آورد. کامپیوتر هایی که دارای نمایشگر های ۴k و ۵k می باشند می توانند به عنوان نمایشگر ثانویه در رزولوشن کامل خود از طریق اتصال اتصال با USB-C به لونا دیسپلی مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر این خصوصیات جدید دیگری نظیر قابلیت حمایت از مجیک کیبورد  برای دارندگان آیفون در این دانگل اضافه شده است.  با استفاده از این به‌روزرسانی جدید مجیک کیبورد و تراک پد می‌توانند به همراه یک آیپد در هنگام استفاده از لونا دیسپلی مورد استفاده قرار گیرند. دانگل لونا دیسپلی که می‌تواند برای کامپیوترهای مک و pc مورد استفاده قرار گیرد با قیمت ۱۲۹ دلار در دسترس می باشد و برای چند روز آینده با تخفیفی در نظر گرفته شده  کاربر می‌تواند با قیمت ۹۷ دلار آن را تهیه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.