دانشگاه کالیفرنیا به ۳۵ هزار دانشجو پکیج آیپد ایر اهدا می‌کند

دانشگاه کالیفرنیا به ۳۵ هزار دانشجو پکیج آیپد ایر اهدا می‌کند

حداکثر ۳۵ هزار دانشجوی سال اولی و یا انتقالی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا بسته های ست آیپد به منظور استفاده در طول مدت تحصیل خود را دریافت می‌کنند. این برنامه جدید به منظور ایجاد محیطی مستعدتر برای ایجاد موقعیت های بهتر برای دانشجویان در دانشگاه کالیفرنیای ایجاد شده است.

علاوه بر این دانشگاه اخیر اشاره می‌کند که تقریباً نیمی از دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می کند می توانند و محتاج کمک درسی های ویژه می باشند از مزایای متعددی برخوردار خواهند شد. مطابق با این برنامه دانشگاه مطمئن خواهد شد که دانشجویان اخیر در حداقل زمان به ابزارهای لازم برای حمایت تحصیلی در طول مدت تحصیلی آنها لازم است دست پیدا خواهند کرد و به خصوص در دوران پندمی احتیاجات تحصیلی آنها برآورده شود.

به خصوص مطابق با این برنامه که در جهت اهداف خیریه بنا شده است، قصد آن دارد که بتواند فاصله میان دانشجویان با استعداد و فعال را با دانشجویانی که احتیاج به کمک هزینه و تجهیزات لازم برای تحصیل دارند را کم نماید. معاون بخش تحصیلات و بازاریابی تجاری اپل در این مورد می‌گوید: در اپل ما عقیده داریم که یکی از راه های قدرتمند برای ایجاد فرصت و پرورش خلاقیت است و ابزارهای تکنولوژی می‌تواند تمام دانشجویان را در رسیدن به اهدافشان کمک کنند.

او اضافه نمود که آیپد و اپلیکیشن های آموزشی که در اپ استور وجود دارد می‌تواند برای تمام دانشجویان فعال در کمپ کالیفرنیا نیازهای تحصیلی شان را پاسخ دهد. دانشجویانی که برای کمک هزینه تحصیلی در این مورد ثبت نام نموده اند وسایلی مانند آیپد ایر، اپل پنسیل و کیبورد اسمارت فولیو را دریافت خواهند نمود.

دانش‌آموزان واجد شرایط باید جزو دانشجویان سال اولی و یا انتقالی بوده که به یکی از هشت کمپ دانشگاه کالیفرنیا منتقل شده باشند. در سال ۲۰۲۰ نیز اپل می گوید آیپد یکی از ابزارهای مهم این بوده است که توانسته به دانشجویان در تمامی گروه های سنی چالش های تحصیلی آنها کمک ویژه‌ای را ارائه دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.