دارندگان مک بوک پرو پس از نصب سیستم عامل macOS Monterey 12.2 متوجه اسکرولینگ روانتر در مرورگر سافاری شدند

دارندگان مک بوک پرو پس از نصب سیستم عامل macOS Monterey 12.2   متوجه اسکرولینگ روانتر در مرورگر سافاری شدند

گروهی از دارندگان مک‌ بوک‌ پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی که نمایشگر آن‌ ها از قابلیت حمایت از تکنولوژی پروموشن برخوردار می باشد گزارش داده اند که پس از نصب سیستم عامل نسخه بتای سیستم عامل macOS Monterey 12.2 صفحات وب در سافاری بسیار روان تر اجرا می شوند و در این حالت تکنولوژی پروموشن به نظر می‌رسد با این به روزرسانی به درستی کار می‌کند.

در این مورد برخی از خوانندگان مکرومرز درفروم این منبع خبری گزارش دادند که پس از نصب این به روز رسانی تجربه کار کردن با سافاری بر روی ماشین های آنها بسیار لذت بخش بوده است و تا حدوزادی بهبود یافته است. از زمانی که مک بوک پرو های مینی ال ای دی در ماه اکتبر فروش خود را آغاز کرد شکایات و نارضایتی هایی از طرف برخی دارندگان این وسیله و خریداران آن مبنی بر بر اسکرولینگ غیر روان سافاری و عدم فعالیت تکنولوژی پروموشن را گزارش دادند.

اما این در حالی است که تکنولوژی پروموشین بر روی برخی از اپلیکیشن ها در  مک به درستی کار می کرد. اما برای برخی اپ های دیگر نظیر سافاری از جمله اپلیکیشن‌های بود که به درستی با این تکنولوژی کار نمی کرد. دارندگان مک بوک پرو های جدید متوجه عدم فعالیت درست تکنولوژی پروموشن شدند و این باعث می شد که در هنگام باز کردن صفحات وب و اسکرولینگ آنها به بالا و پایین تجربه روان مورد انتظار حاصل نشود.

اما پس از ارتقاء سیستم عامل macOS Monterey 12.2 آنها گزارش دادند که اسکرولینگ سافاری بسیار روان‌تر و نرم تر انجام می‌شود. این به‌روزرسانی در حال حاضر تنها برای توسعه‌دهندگان در دسترس می باشد اما در آینده نزدیک نسخه عمومی بتای این سیستم عامل نیز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.