دارندگان اپل واچ می توانند در مسابقه سالانه Ring in the New Year سال ۲۰۲۱ اپل شرکت نمایند

دارندگان اپل واچ می توانند در مسابقه سالانه Ring in the New Year سال ۲۰۲۱ اپل شرکت نمایند

دارندگان اپل واچ از حالا می توانند در مسابقه سلامتی سالانه اپل تحت نام Ring in the New Year شرکت نموده و اگر بتوانند هر سه حلقه سلامتی را در اپل واچ خود کامل کنند می‌توانند منتظر جایزه از اپل باشند.

در ادامه برنامه سال های قبل اپل یک مسابقه جایزه ای را برای دارندگان اپل واچ در ماه ژانویه ترتیب داده است. این شرکت قصد دارد از طریق این چالش مردم را برای آغاز نمودن یک سال جدید همراه با اصول سلامتی ترغیب کند. کاربران در این مسابقه می‌بایست که حلقه سلامتی اپل واچ خود را در طی هفت روز متوالی کامل نمایند.

این جایزه در صورتی به کاربران و شرکت کنندگان داده خواهد شد که بتوانند در طی هفت روز متوالی تمام حلقه های سلامتی اپل واچ خود را با موفقیت کامل کنند. این چالش یک هفته ای می‌تواند در هر زمان در طول ماه ژانویه به انجام برسد اما باید قبل از انتهای این ماه این چالش را تمام کرده باشند.

اپل هر از چند گاهی برای ترغیب کاربران به کاهش وزن و سلامت بیشتر و همین طور آشنایی بیشتر با ویژگی‌های اپل واچ عموم را دعوت به انجام چنین چالش ها و مسابقه هایی می کند.

علاوه بر این، اپل دارای یک برنامه خاص برای فیتنس به نام +Fitness می باشد که علاقمندان با ثبت نام در این برنامه می‌توانند هر روز از ویدیو های آموزشی و برنامه های زمان بندی شده فیتنس استفاده نمایند. جایزه مورد نظر از طریق صفحه اپل واچ و یا اپلیکیشن فیتنس برای  iOS قابل مشاهده است.

برندگان جوایز قادر خواهند بود در بالای صفحه اپل واچ خود این جایزه را که به صورت حلقه های آبی سبز و قرمز می باشد مشاهده کنند. به این معنی که اگر در اپل واچ حلقه های آبی سبز و قرمز در بالای قسمت نشان دهنده سال ۲۰۲۱ ظاهر شد به این معنی است که آنها برنده مسابقه شده اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *