خطوط تولید آیفون ۱۲ در کارخانه فاکسکان در چین بصورت ۲۴ ساعته در حال تولید هستند

خطوط تولید آیفون ۱۲ در کارخانه فاکسکان در چین بصورت ۲۴ ساعته در حال تولید هستند

گفته می شود تولید کننده اصلی آیفون اپل در چین با توجه به اطلاعاتی که از کارمندان ، آگهی های استخدام و رسانه های محلی بدست آمده است ، تعطیلات کارگران را لغو کرده و اضافه کار اجباری را با پاداش اضافی برای کارکنان با سابقه بیشتر در نظر گرفتند.

گزارش شده است که واحد مونتاژى آیفون کارخانه برای هر کارگری که پس از ۱۸ سپتامبر شروع به کار کرده ، حداقل ۹۰ روز بماند و حداقل ۵۵ روز کار کند ، ۱۰ هزار یوان (۱۴۶۶ دلار) پاداش داده است. برای افرادی که پس از ۲۶ سپتامبر پیوستند ، پاداش ۸۵۰۰ یوان (۱۲۴۶ دلار) بوده است.

همچنین از بسیاری از کارمندان خواسته شده است تا تعطیلات آینده اواسط پاییز و روز ملی را لغو کنند تا از تحویل به موقع آیفون جدید اطمینان حاصل کنند ، که محموله های اولیه آن در ۵ اکتبر به توزیع کنندگان ارسال می شود ، تا به مراسم ۱۳ اکتبر معرفی آیفون برسد.

این تاریخ به دلیل تاخیر در تولید به دلیل بحران جهانی بهداشت ، دیرتر از حد معمول است. اما مانند هر سال دیگر ، فاکسکان به کارخانه خود در ژنگژو برای کمک به تولید انبوه آیفون های آینده نیاز دارد .

انتظار می رود اپل چهار مدل آیفون ۱۲ را معرفی کند که شامل یک مدل ۵.۴ اینچی ، دو مدل ۶.۱ اینچی و یک مدل ۶.۷ اینچی است که همه دارای نمایشگر اولد OLED و شبکه ۵G هستند. انتظار می رود دستگاه های مقرون به صرفه ۵.۴ و ۶.۱ اینچی پیش از دستگاه های گران قیمت ۶.۱ و ۶.۷ اینچی پرو که احتمال می رود در ماه نوامبر عرضه شوند ، روانه بازار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *