قوانین و مقررات استفاده از وبسایت تکسنولی

در فروشگاه تکسنولی اعتماد شما برای ما بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل قوانینی به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات وضع شده که استفاده از تمامی آن‌ها به معنای آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات texnoli.com است.

بروزرسانی قوانین

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای تکسنولی محفوظ بوده که بدون اطلاع قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای این صفحه را بررسی نموده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. بدیهی است که پس از هر بار بروزرسانی محتوای این صفحه، خبری مبنی بر تغییرات در قسمت رویدادهای وبسایت texnoli.com درج خواهد شد.

قوانین عمومی

تمام فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی تکسنولی بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. پل‌های ارتباطی هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی تکسنولی استفاده می‌‏‌کنید، یک خرید انجام می‌دهید، به فروشگاه ما ایمیل ارسال می‌کنید و یا ارتباط تلفنی با ما برقرار می‌نمایید، این ارتباطات از طریق سرویس‌های خدمات رسانی و اعلانات فروشگاه تکسنولی مانند ایمیل، پیام کوتاه، اعلان‌های تلفن همراه و یا دیگر اعلانات به صورت الکترونیکی انجام می‌ پذیرد و شما با دریافت آن‌ها از طرف وبسایت texnoli.com موافقت می‌نمایید. وب سایت تکسنولی دارای گروه‌های خبری، فروم‌ها، اجتماعات و دیگر راه‌های ارتباطی است بدین ترتیب شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از بکار بردن موارد زیر خودداری کنید: – انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی – هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای – بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران

محتوا

تمامی محتوا موجود در وبسایت texnoli.com از قبیل لوگو، آیکون، متن، ویدیو، عکس، نماد، مجوز، سورس کد، اسکریپت، سرویس و داده‌ها از دارایی‌های فروشگاه اینترنتی تکسنولی بوده و یا جمع آورنده آن است. کلیه مشخصات محصولات آیفون، آیپد، اپل واچ، مک، آیپاد و اپل تی پی موجود در texnoli.com از وب سایت رسمی اپل بازنشر شده است بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی تکسنولی مسئولیتی در قبال محتوا عرضه شده نخواهد داشت. استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به محتوا سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز کتبی از texnoli.com قابل پیگیری قانونی است.

حساب کاربری

فروشگاه اینترنتی تکسنولی به اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و با کدگذاری قدرتمند از آن محافظت می‌کند. در صورت استفاده از تمام سرویس‌های فروشگاه اینترنتی تکسنولی خود کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور در تمام دستگاه‌های شخصی مورد استفاده است. – کاربر می‌باست از نام کاربری مناسب جهت ساخت حساب کاربری استفاده نماید در غیر این صورت حساب کاربری متخلف بدون تذکر مسدود خواهد شد. – در صورتی که حساب کاربری فردی توسط پرسنل فروشگاه اینترنتی تکسنولی ساخته شد، کاربر می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید. – در صورتی که افراد زیر ۱۸ سال اقدام به ساخت حساب کاربری و خرید از فروشگاه اینترنتی تکسنولی کنند، متعهد هستند که عملیات سفارش و پرداخت با اطلاع و نظارت والدین صورت گرفته است.

قیمت گذاری

قیمت تمامی محصولات موجود در وب سایت texnoli.com به صورت دوره‌ای و با تضمین بهترین قیمت بازار به‌روز می‌شوند. از آنجایی که عواملی مانند نوسانات قیمت، خطای انسانی و از این قبیل موارد ممکن است در قیمت گذاری دخیل باشد، اگر تحویل سفارشی میسر نباشد، فروشگاه اینترنتی تکسنولی در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و یا ســفارش را لغو می‌نماید.

پرداخت آنلاین

وب سایت texnoli.com به منظور سهولت در امر خرید امکان پرداخت آنلاین را بری کاربران گرامی فراهم نموده است و در مواردی بسیار نادر اشکال در پرداخت‌ها از طریق درگاه‌های بانکی، بنا به دلایل متعدد، نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرور‌های بانک و سایت‌ها، اختلال در سیستم بانک اتفاق می‌افتد. اما پرداخت ناموفق به معنی از دست دادن پول نیست. درگاه بانکی تضمین می‌کند که هیچ پولی از حساب شما بدون دلیل کسر نشود بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی تکسنولی مسئولیتی در قبال این موارد نداشته و کاربر می‌باست مراتب از بانک سرویس دهنده پیگری نماید. در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن‌ها بصورت آنلاین بوده، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده و تمایل داشته باشد که کالا تحویل فرد دیگری شود، باید نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه از تحویل کالا معذور بوده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

ارسال سفارش

سفارشات ثبت شده طبق یکی از روش‌های زیر بسته به انتخاب شما هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد و زمان دریافت سفارش توسط شما از شرکت حمل کننده بسته به انتخاب شما ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بیانجامد. لازم به ذکر است که شیوه‌های ارسال و همچنین زمان‌های تخمینی اعلام شده در زمان برگزاری جشنواره‌ها و مراسم خاص و یا حتی روزهای پربازدید ممکن است تغیر کند. ارسال کالا‌ها در وبسایت در حال حاظر تنها از سه روش زیر که در سایت هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب است انجام می‌شود. ارسال توسط پیک: در حال حاظر ارسال توسط پیک‌های تکسنولی فقط برای کاربران تهران قابل انتخاب و استفاده می‌باشد. در صورت انتخاب این شیوه ارسال، سفارش شما در کمترین زمان ممکن و در‌‌ همان روز به شما تحویل داده خواهد شد. لازم به ذکر است جهت استفاده از این شیوه ارسال باید سفارش خود را نهایتا تا یک ساعت قبل از ساعت ۱۹:۰۰ هر روز کاری ثبت نمائید. ارسال توسط پست پیشتاز: در حال حاظر ارسال توسط پست پیشتاز برای تمامی شهرستان‌ها با هزینه ثابت قابل انتخاب و استفاده می‌باشد. در صورت انتخاب این شیوه و ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۴:۰۰ هر روز کاری، سفارش شما در‌‌ همان روز آماده ارسال و تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. بر اساس فاصله شما از تهران ممکن است زمان تحویل کالا به شما توسط شرکت پست بین ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت متغیر باشد. ارسال ویژه: در صورتیکه در دریافت سفارش خود عجله دارید، یا در صورتیکه سفارش خود را حتما در کمترین زمان ممکن نیاز دارید می‌توانید از انتخاب «ارسال ویژه» در هنگام ثبت سفارش استفاده نمائید. در این صورت سفارش شما به سرعت آماده ارسال شده و تحویل یکی از شرکت‌های ارسال سریع کالا در ایران مانند: تیپاکس و… خواهد شد. در این روش زمان تحویل کمتر از ۲۴ ساعت کاری خواهد بود.

تطابق محتوای سایت با محصول دریافتی

صداقت مهم‌ترین راز تداوم یک کسب و کار است بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی تکسنولی حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالا‌ها) به کار می‌گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی‌کند و فروشگاه خود را مجاز می‌داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.

برگشت کالا

اگر کالایی که به دست شما رسیده دچار مشکلات ظاهری نظیر ضربه و خط و خش و پاره شدن جعبه یا باز شدن پلمب دستگاه هست باید در موقع دریافت کالا سریعا با فروشگاه تماس حاصل نموده و کالا را مرجوع نمایید. در غیر اینصورت فروشگاه تکسنولی هیچ مسولیتی قبول نمی کند.  ولی اگر کالا کاملا سالم و پلمب است و  بعد از خرید و یا دریافت کالا از خرید خود منصرف شده اید تا ۲۴ ساعت فرصت دارید با هماهنگی با قسمت فروش کالا را مرجوع نموده و بعد از تایید کارشناسان که کالا کاملا سالم و پلمب می باشد مبلغ مربوطه در قسمت اعتبار مشتری شارژ شده و می توانید برای خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید و فروشگاه به هیچ عنوان نمی تواند مبلغ را به حساب شما عودت دهد. اگر کالای به دست شما رسیده دارای جعبه سالم و پلمپ هست و شما بعد از باز کردن پلمپ دستگاه ایرادات ظاهری روی دستگاه دیدید بعلت اینکه معلوم نمی شود که آیا این ایراد توسط مشتری هنگام باز کردن ایجاد شده یا ایراد کارخانه ای است در نتیجه فروشگاه تکسنولی در این مورد به هیچ عنوان مسولیتی را قبول نمی کند و امکان مرجوع شدن کالا و یا عودت وجه به هیچ عنوان نمی باشد.

پرداخت در محل

مشتریانی که کالا را بصورت پرداخت در محل شرکت خریداری می کنند فقط تا ساعت ۱۹ همان روز ثبت کالا فرصت دارند تا کالا را با همان قیمت تحویل بگیرند و در صورت حضور نیافتن مشتری در همان روز  دیگر فروشگاه تعهدی نسبت به نگهداشتن کالای مشتری محترم یا فروش با همان قیمت روز قبل نداشته و مشتری نیز نمی تواند اعتراضی داشته باشد و فروشگاه نسبت به حذف سفارش مشتری اقدام می نماید.