حذف شدن روزهای تعطیلات ۲۰۲۲ در تقویم آیفون‌ ساکنان کشورهای بریتانیا، استرالیا و برخی کشورهای اروپایی

حذف شدن روزهای تعطیلات ۲۰۲۲ در تقویم آیفون‌ ساکنان کشورهای بریتانیا، استرالیا و برخی کشورهای اروپایی

بر اساس آخرین گزارش‌ها به نظر می‌رسد که در ارتباط با اپلیکیشن تقویم اپل بر روی آیفون یک سری مشکلات وجود دارد و همین باعث می شود که روزهای تعطیلات ۲۰۲۲ برای کاربران در برخی از کشورها نشان داده نشود. در اوایل این هفته مشاهده کردیم که برخی از روزهای تعطیلات عمومی از وسیله های آیفون در کشور بریتانیا نشان داده نمی‌شود. اما کاربران منبع خبری مکرومرز اطلاع دادند که این مشکل گسترده تر از این حرف ها می باشد و کاربران موجود در کشورهای دیگری نظیر استرالیا بریتانیا اسپانیا آلمان پرتغال سوئد دانمارک و برخی کشورهای دیگر نیز روزهای تعطیلات را در اپلیکیشن تقویم خود ندارند.

در این مورد باید گفت که اولین گزارش ها در ارتباط با کاربرانی که از حذف روزهای تعطیلات ۲۲ تعطیلات سال ۲۰۲۲ گزارش داده اند مربوط به اوایل سال ۲۰۲۱ می باشد. در ابتدا برخی این‌طور تصور می‌کردند که همزمان با نزدیک شدن به تعطیلات ۲۰۲۲ این روزها به صورت خودکار در تقویم نشان داده می شوند، اما وقتی که ژانویه ۲۰۲۲ از سررسید چنین اتفاقی نیفتاد. اما باید گفت که روزهای تعطیلات برای کاربرانی که در ایالات متحده زندگی می کنند به صورت صحیح نشان داده می شود.

به نظر می رسد که این مشکل تا حد زیادی می تواند مربوط به آیفون هایی باشد که از آخرین به روزرسانی ها استفاده می کنند، چرا که یک کاربر گزارش داده است که با آیفون قدیمی خود  می‌تواند روزهای تعطیلات ۲۰۲۲ را آن طور که انتظار می رود ببیند.  اما هنوز مشخص نیست که چه نسخه هایی از iOS تحت تاثیر این مشکل قرار دارند. با توجه به گستردگی این مشکل به نظر می‌رسد که اپل در بروزرسانی های آینده آن را برطرف کند. البته بر اساس آخرین به روز رسانی هایی که منتشر شده است برخی از کاربران گزارش داده اند که مشکل آنها برطرف گردیده و اپلیکیشن تقویم آنها به درستی می تواند از حالا به بعد روزهای تعطیلات را نشان دهد که این شاید به این دلیل باشد که اپل آن را بر طرف نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.