حذف شارژر و هدفون از آیفون ۱۲

منابع خبری ادعا می کنند که آیفون های جدید بدون لوازم جانبی عرضه می شوند و می گوید اپل برای طراحی بسته بندی های جدید و براق از این مساله استفاده می کند. با تهیه نسخه پشتیبان از گزارش های قبلی تحلیلگر مینگ چی کو ، مبنی بر اینکه اپل هدفون و آداپتورهای برق را از “آیفون ۱۲” حذف میکند، یک ادعای جدید بیان شده است که اپل در حال طراحی بسته بندی های باریک تر برای این گوشی است. همچنین که در برخی مقاطع ، این مورد برای iPhone SE نیز صدق می کند.

پیش بینی می شود مدل های جدید “آیفون ۱۲” دارای شارژ بی سیم باشند و اپل هرگز مجهز به پایه بی سیم با آیفون های خود نیست. با این حال ، گزارش شده است که این شرکت روی پایه شارژ AirPower خود کار می کند و به نظر می رسد مشکلات گرمای بیش از حد را که قبلاً این پروژه را متوقف کرده بود حل کرده است.

اما بعید است که “آیفون ۱۲” به صورت انحصاری فقط با شارژ بی سیم شارژ شود. ممکن است اپل به این سمت سوق پیدا کند ، اما همه گزارش های “آیفون ۱۲” تاکنون ادعا کرده اند که آنها درگاه شارژ فعلی لایتنینگ را حفظ خواهند کرد.

انتظار می رود که “آیفون ۱۲” در چهار مدل مختلف عرضه شود که همه آنها دارای اتصال ۵G هستند. اپل معمولاً آیفون های جدید خود را در ماه سپتامبر اعلام می کند ، اما امسال با وضعیت ویروس کرونا ممکن است تاخیری ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *