حداقل یک مدل از آیفون ۱۴ از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی برخوردار خواهد شد

حداقل یک مدل از آیفون ۱۴ از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی برخوردار خواهد شد

بر اساس منبع خبری کره ای به نام The Elec اپل قصد دارد حداقل برای یکی از مدل های آیفون ۱۴ که قرار است در سال بعد رونمایی کند صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی اعمال کند. ولی هنوز احتمال آن وجود دارد که صفحه نمایش های ۶۰ هرتزی برای یکی از مدل ها در نظر گرفته شود. این گزارش اظهار نظر های تحلی لگر شناخته شده راست یانگ  را نیز تأیید می‌کند که توانسته بود به طور دقیق اندازه صفحه نمایش آیپد ۸.۳ آیپد مینی های جدید را پیش بینی کند.

آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس که در این هفته توسط اپل معرفی شدند دارای صفحه نمایش با قابلیت تغییر نرخ تازه میان ۱۰ تا ۱۲۰ هرتز می باشند که این امکان را می دهد در هنگام تماشای ویدیو، گیم ها و یا اسکرول کردن صفحه مطالب با روانی بیشتری برای کاربر نشان داده شود. اما این در حالی است که آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی دارای صفحه نمایش های اولد می باشند که از قابلیت حمایت از تکنولوژی پروموشن برخوردار نیست.

فقدان تکنولوژی پروموشن برای یکی از مدل های آیفون ۱۴ برای یکی از مدل های آیفون ۱۴ چندان هم دور از انتظار نیست و این بدان دلیل است که اپل همیشه این گونه خصوصیات ها را برای مدل های پرو در سال بعد اعمال می کند. شایعات پیشنهاد می کنند که اپل قصد دارد برای سال آینده ۴ مدل آیفون ۱۴ رونمایی کند که شامل آیفون ۱۴  ۶.۱ اینچی، آیفون ۱۴  ۶.۷ اینچی، آیفون ۱۴ پرو ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۴ پرو مکس ۶.۷ اینچی می باشند.  بر اساس ادعای این شایعات آیفون ۱۴ مینی در سال آینده ارائه نخواهد شد.

این گزارش اضافه می کند که نمایشگر های ال جی قرار است که در سال ۲۰۲۲ برای صفحه ‌های نمایش اولد ‌LPTS را تامین کند که این باعث می شود که اپل به غیر از سامسونگ تامین کننده دیگری برای ساخت نمایشگرهای خود در اختیار داشته باشد. زیرا که در حال حاضر ساخت نمایشگرهای اپل بطور اختصاصی در اختیار سامسونگ می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.