جان پروسر یکی نشت دهندگان معتبر پیش بینی می‌کند آیفون های امسال در ماه اکتبر رونمایی می شوند

جان پروسر یکی نشت دهندگان معتبر پیش بینی می‌کند آیفون های امسال در ماه اکتبر رونمایی می شوند

جان پروسر که قبلا چند بار پیش بینی های او در مورد محصولات اپل درست از کار درآمده است، امروز بیان داشت که آیفون ها  و آیپد های جدید در ماه اکتبر رونمایی خواهند شد. شواهد متعدد نشان می دهند که تمام و یا برخی از مدل های آیفون امسال با تاخیر و بعد از زمان معمول در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

اپل معمولا آیفون های جدید را در ماه سپتامبر رونمایی می‌کند اما امسال با وجود بحران کرونا و محدودیت های موجود انتظار زیادی می رود که شاهد تاخیر در مراسم امسال باشیم. همین امروز بود که کوالکم به طور ضمنی اشاره که یکی از شریکان ۵ جی خود متحمل تاخیر خواهد بود. انتظار می رود منظور کوالکام اپل باشد و این بدین معنی است که آیفون های امسال که  قرار است با تکنولوژی ۵ جی مجهز باشند با تاخیر آماده رونمایی خواهند شد.

هر چند هنوز مشخص نیست این تاخیر چه مدت زمانی طول خواهد کشید. اما احتمال آن هنوز وجود دارد که اپل مطابق معمول در سپتامبر امسال رونمایی برخی مدل ها را آغاز کرده و برخی دیگر را به ماه های بعد موکول کند. بهر حال ماه اکتبر محتمل ترین حدس است که می توان برای رونمایی آیفون های امسال در نظر گرفت.

پروسر در پیش بینی خود مشخص نمی کند که آیا آیپد های جدید از طراحی جدیدی برخوردار خواهند بود یا نه. هر چند برخی شایعات ادعا می کنند که آیپد پرو های جدید با مینی ال ای دی در دست ساخت می باشند. اما احتمالا این مدل ها تا سال ۲۰۲۱ آماده نخواهند شد. هر چند اپل امسال آیپد پرو ها را بروزرسانی کرد اما  هنوز آیپد ایر، آیپد مینی ها  منتظر تغییرات می باشند. بهر حال شواهدی وجود دارد که ادعا می کنند اپل در حال ساخت آیپد ایر ۱۱ اینچی با صفحه نمایش کامل و حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *