تیم کوک در مورد رشد و سرعت حرکت به سمت اپل سیلیکون خوش‌بین است

تیم کوک در مورد رشد و سرعت حرکت به سمت اپل سیلیکون خوش‌بین است

مدیرعامل اپل تیم کوک می‌گوید که این شرکت هنوز کارهای زیادی در دست اقدام دارد اما از این که توانسته است اولین مک های اپل سیلیکونM1  را به بازار عرضه نماید خوشحال است. مدیر عامل اپل در کنفرانس اخیر خود با تحلیل گران گفتگو نمود و به سوال‌های آنها در مورد مک های M1 جواب داد و توضیح داد که در مورد حرکت اپل به سمت استفاده بیشتر از چیپ های اپل سیلیکون بسیار خوش بین است و از اولین محصولات تولید شده این شرکت با چیپ M1 بسیار احساس رضایت می‌کند.

او بیان داشت : ما هنوز در روزهای اولیه یک روند دو ساله ایم اما بسیار نسبت به پیشرفت آن خوشحالیم. او در این مورد بیان می کند که اگر شما تعداد  کاربران زیادی که از PC به مک می آیند و همین طور افراد و مشتریان جدیدی که محصولات جدید اپل نظیر مک و آیپد را خریداری می‌کنند را در نظر بگیرید  مشخص می شود که بیش از نیمی از خریدهای جدید حاصل از افرادی است که کاملاً  در اکوسیستم اپل جدید بوده و  پیش از آن دارای محصولات اپل نبوده اند.

بنابراین این بسیار خوشحال کننده است که هر روز مشتریان جدیدی با محصولات اپل آشنا می شوند.  او در ادامه گفت که اگر به روند رشد در کامپیوترهای مک نگاه کنید اضافه نمودن مدل های جدید M1 به ما مسیر رشد تازه ای را ارائه می‌کند که در گذشته از آن بی بهره بوده ایم. به خصوص اگر سه ماهه اول امسال به خوبی پیش برود خبرهای بسیار خوبی در آینده برای کامپیوترهای ام یک خواهیم داشت.

اپل اولین مک های مجهز به چیپ های M1 را در سال قبل در مدل های مک بوک ایر، مک بوک پرو ۱۳ اینچی و مک مینی ارائه نمود. تا بحال بازخورد مشتریان تا حد زیادی مثبت بوده و از آنجایی که عملکرد این کامپیوترها در مقایسه با مک های قبلی و همین طور کامپیوترهای رومیزی ویندوز از کارایی بسیار بالاتری برخوردار است می‌توان تقاضای بسیار زیادی را برای آنها در بازار آینده انتظار داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *