تیزر تبلیغاتی جدید ایرپاد ‌پرو به نام جامپ بر فعالیت و قابلیت noise cancelling تاکید دارد

تیزر تبلیغاتی جدید ایرپاد ‌پرو به نام جامپ بر فعالیت و قابلیت noise cancelling تاکید دارد

تیزر تبلیغاتی جدید ایرپاد پرو رقصنده ای را نشان می دهد که در حال دویدن و پریدن در هنگام گوش دادن به موسیقی می باشد در حال که در روشن کردن قابلیت noise cancelling می باشد.

از آنجایی که اخبار مربوط به این ایرپاد ۳ و احتمال به تعویق افتادن رونمایی آن در این ماه منتشر شد، اپل تیزر تبلیغاتی جدیدی را برای تشویق فروش این محصول در نظر گرفته است که در این تبلیغ بر روی توانایی های این هدفون پیشرفته تاکید شده است که آن جمله می‌توان به قرارگیری محکم در داخل گوش در هنگام ورزش های سنگین و همین طور ویژگی کاهش نوع فعال noise cancelling نام برد.

همانطور که در تیزر تبلیغاتی قبلی آن به نام اسنپ مشاهده شد در این تیزر تبلیغاتی نیز دوربین شخصی را در یک جاده از یک شهر  دنبال می کند در حالی که این درحال گوش دادن به آهنگ یانگ فرانکو به نام  “Fallin’ Apart و همینطور ارتباط با مردم در طول مسیر خود است.

در این تیزر تبلیغاتی شخص دارنده ایرپاد‌پرو  در ابتدا وارد بازی پریدن از روی طناب با یک سری از بچه ها می شود و سپس مردم دور او را می گیرند. به نظر می رسد با منتشر شدن این تیزر تبلیغاتی خبر تاخیر در رونمایی ایرپاد ۳ کاملاً درست به نظر می‌رسد و به احتمال زیاد ما رونمایی این محصول را تا اواخر امسال و همینطور شاید در نیمه سال بعد نتوانیم ببینیم.

به نظر می‌رسد یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش فروش این محصول شود وجود محصولات های بسیار مشابه و ارزان قیمت در بازار هدفون و تقاضای بسیار بالا برای آن باشد که باعث می شود که میزان سهم فروش ایرپاد ها با گذشت زمان کاهش یابد، چرا که با وجود محدودیت های مالی در بحران بهداشتی سال اخیر که اثرات آن تا سال‌های بعدی خواهد بود مردم تمایل به خرید محصولات مقرون به صرفه را بیشتر خواهند داشت.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *