تکنولوژی شارژ سریع اپل واچ های سری ۷ احتیاج به آداپتور های ۵ واتی و یا بیشتر از نوع USB-C دارد

تکنولوژی شارژ سریع اپل واچ های سری ۷ احتیاج به آداپتور های ۵ واتی و یا بیشتر از نوع  USB-C  دارد

اپل واچ های سری ۷ دارای یک ساختار شارژ‌سریع جدید می باشد که اجازه می‌دهد این وسائل بتوانند ۳۳ درصد سریع تر از سری ۶ شارژ شده و در کمتر از ۴۵ دقیقه از صفر تا ۸۰ درصد باتری پر شود.

این قابلیت شارژ سریع به کابل شارژ USB-C جدید نیاز دارد که اپل آن را در جعبه اپل واچ لحاظ نموده و همینطور آن را به طور جداگانه نیز می فروشد. اما تا به حال اپل اطلاعات و جزئیاتی در ارتباط با مقدار وات آداپتور هایی که  برای این تکنولوژی شارژ سریع لازم است را ارائه نکرده بود.  لازم به ذکر است که اپل دیگر در جعبه آداپتور شارژ را همراه با اپل واچ لحاظ نمی کند،  بنابراین کاربران باید آن را به طور جداگانه تهیه کنند.

در صفحه پشتیبانی جدیدی که اپل امروز آن را به روز رسانی کرد آشکار می سازد که هر نوع آداپتور USB-C که دارای توان ۱۸ وات و یا بیشتر باشد می ‌تواند تکنولوژی شارژ سریع را در اپل واچ های جدید حمایت کند. علاوه بر آن آداپتورهای USB-C ترد پارتی با توان ۵ وات و یا بالاتر توان شارژ سریع را در این وسایل جدید خواهند داشت به شرط آنکه از پروتکل USB-PD حمایت کنند.

اپل می گوید که این تکنولوژی شارژ سریع در کشورهایی مانند آرژانتین هندوستان و یا ویتنام هنوز در دسترس نمی باشد، اما در این مورد این شرکت هنوز دلیل خاصی را برای این محدودیت ارائه نکرده است. علاوه بر این اپل در سایت پشتیبانی خود نیز اضافه نمود که کسانی که از قبل شارژرهای ماگسیف Duo که در سال قبل ارائه شد را خریداری نموده اند باید بدانند که این شارژر ها قادر نیستند که  تکنولوژی شارژ سریع در اپل واچ های سری ۷ را حمایت کنند، بنابراین کاربران فقط می‌تواند از آنها برای شارژ معمولی استفاده کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.