تکنولوژی شارژ آیفون ۱۳ حداکثر می‌تواند تا ۲۵ وات را ساپورت کند

تکنولوژی شارژ آیفون ۱۳ حداکثر می‌تواند تا ۲۵ وات را ساپورت کند

یک گزارش جدید ادعا می‌کند که برخی از مدل های آیفون ۱۳ می‌توانند تکنولوژی سریعتر شارژر ۲۵ واتی را حمایت کند. البته احتمال بسیار کمی وجود دارد که اپل به همراه آیفون های جدید در جعبه شارژرهای آیفون را ارائه نماید.

اما یک گزارش جدید می‌گوید که اپل ممکن است امسال به همراه آیفون های خود یک شارژر ۲۵ واتی را به فروش برساند. گزارش‌های دیگری نیز وجود دارد که به طور کلی اشاره می‌کنند تنها برخی از مدل های آیفون ۱۳ از شارژرهای سریعتر برخوردار خواهند بود.

منبع خبری فست تکنولوژی از چین اظهار می‌کند که شارژر ۱۸ واتی قدیمی اپل به تازگی از چرخه فروش خارج شده است و به جای آن یک شارژر جدید ۲۰ وات ای جایگزین شده است. اما ذکر این نکته لازم است که اپل این تغییر را در اواخر ۲۰۲۰ انجام داد. همین منبع در ادامه اظهارات خود ادعا می‌کند که آیفون ۱۳ ممکن است از تکنولوژی شارژ با قابلیت حمایت از توان ۲۵ واتی بهره‌مند شود.

ذکر این نکته لازم است که شارژر ۲۷ واتی اپل در حال حاضر تنها قادر است توان ۱۵ واتی را برای آیفون ارائه کند. این گزارش اولین پیش بینی است که در مورد تغییر در میزان توان شارژرهای آیفون آینده اپل ارائه شده است. اما گزارش های قابل اعتماد تری قبلاً پیش بینی نموده اند که اپل ممکن است قدرت شارژ وایرلس ماگسیف را به حد بیشتر از ۱۵ وات که در حال حاضر وجود دارد افزایش دهد.

اندازه ظرفیت باتری ها و همینطور قدرت تکنولوژی شارژ با توان بالاتر از جمله چالش‌هایی که در چند سال اخیر برندهای مختلف سعی کردند به پیشرفت‌های زیادی در آن دست بیابند. چرا که کاربران بیشتر ترجیح می‌دهند که کمتر وسیله خود را شارژ کنند. از طرف دیگر هرچه میزان توان و قدرت شارژ بالاتر باشد زمان شارژ کامل باتری وسیله ها و گوشی های همراه کوتاه تر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.