توییتر گزینه توییت های صوتی را به کاربران iOS اضافه می کند

توییتر گزینه توییت های صوتی را به کاربران iOS اضافه می کند

توییتر می گوید ویژگی توییت های صوتی خود را در دسترس کاربران بیشتری در iOS قرار داده است. توییت های صوتی که از ماه ژوئن برای تعداد محدودی از کاربران راه اندازی شده است ، به گونه ای طراحی شده است که به افراد امکان می دهد با صدای خود به جای متن پیام های مبتنی بر صدا را ارسال کنند.
با باز کردن آهنگساز توییت (tweet composer) و کلیک کردن روی آیکون new wavelengths ، می توان توییت های صوتی را ایجاد کرد. سپس یک صفحه با نماد توییتر کاربر باز می شود که برای شروع ضبط می توان روی آن کلیک کرد.

کاربران توییتر می توانند حداکثر ۱۴۰ ثانیه صدا ضبط کنند ، اما می توانند صدا را بصورت مداوم ضبط کنند و که خود برنامه آن صدا را به تکه های کوچکتر توییت صوتی می کند.

گوش دادن به صدای توییت صوتی را می توان با ضربه زدن روی تصویر در جدول زمانی توییتر (twitter timeline) انجام داد. در iOS ، پخش از یک پخش کننده صوتی شروع می شود که در داک پایین صفحه گوشی قرار دارد تا کاربران بتوانند به جستجوی خود در توییتر ادامه دهند.
توییتر این تغییر را اینطور بیان می کند:
رونویسی برای صدا و تصویر بخشی از برنامه بزرگ ما برای ایجاد دسترسی توییتر برای همه در همه ویژگی ها ، اعم از ویژگیهای موجود و جدید است.

از زمان ورود آنها به iOS ، توییت های صوتی به دلیل عدم دسترسی به صورت رونویسی صوتی مورد انتقاد قرار گرفتند. این انتقاد باعث شد تا کارمندان توییتر فاش کنند از آنها خواسته شده است که در وقت کار خود داوطلبانه روی این ویژگی کار کنند تا روی قابلیت دسترسی تمرکز کنند.

در ادامه این انتقادها توییتر به The Verge گفت که در حال بررسی چگونگی ایجاد “یک گروه اختصاصی تر” برای تمرکز بر قابلیت دسترسی است و از آن زمان این شرکت دو تیم جدید را در این زمینه معرفی کرده است. پس از آن توییتر گفت که قصد دارد تا اوایل سال ۲۰۲۱ زیرنویس های خودکار را به سیستم صوتی و تصویری در سیستم عامل اضافه کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *