توییتر باگ نرم افزاری که با خروج خودکار این اپلیکیشن از ios 15 می‌شود را بررسی می‌کند

توییتر باگ نرم افزاری که با خروج خودکار این اپلیکیشن از ios 15 می‌شود را بررسی می‌کند

صفحه پشتیبانی سایت شبکه اجتماعی تویتر امروز اعلام نمود که در حال بررسی باگ نرم افزاری می باشد که باعث خروج اتفاقی کاربران از اپلیکیشن توییتر در محیط ios ۱۵ می شود و به کاربران آگاهی داده است که تیم متخصصان در حال کار برروی رفع این مشکل می باشند و قرار است که  به زودی پس از رفع این مشکل کاربران را در جریان این بروزرسانی قرار دهد.

بر اساس گزارش کاربران زیادی در حال مواجه با این مشکل می باشند و آن ها گزارش دادند که اپلیکیشن توییتر در وسیله های آن ها پس از هر بار که آنها به اکانت کاربری خود وارد می شوند به صورت خودکار از آن بیرون می آید. ولی برخی از آنها گزارش داده اند که این باگ فقط در وسیله های ios گزارش شده است. برخی از کاربران می‌گویند که در هنگامی که اپلیکیشن توییتر را باز می کنند با پیام ورود به محیط کاربری مواجه می شوند در صورتی که آنها از قبلا وارد  محیط کاربری شده‌اند.

علاوه بر این بیشتر کاربرانی که مواجهه با این مشکل می باشند تایید نموده اند که از آخرین به روز رسانی اپلیکیشن توییتر که از  محیط اپل استور دریلفت کرده اند استفاده می کنند. به نظر می‌رسد که آخرین بروز رسانی این اپلیکیشن برخی تداخل های امنیتی با آخرین به روز رسانی نرم افزار ios ۱۵ دارد. معمولاً به روز رسانی های جدید با برخی از باگ های نرم افزاری مواجه می باشند که که عمدتا می‌تواند سیل عظیمی از کاربران را تحت تاثیر قرار دهد.

به عنوان مثال به روز رسانی های جدید در به ویژه وسیله های قدیمی تر می تواند باعث برخی از تغییرات در میزان عملکرد افزایش مصرف باتری و اختلال در اتصال وسیله بابل فرم های مختلف را به همراه داشته باشد. در این مورد کاربران باید منتظر باشند تا به روز رسانی بعدی اپلیکیشن فاقد این  باگ ها می باشد را نصب و دانلود کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.