تولید هدست اپل گلس احتمالاً تا اوایل ۲۰۲۲ به طول خواهد انجامید

تولید هدست اپل گلس احتمالاً تا اوایل ۲۰۲۲ به طول خواهد انجامید

گزارش سوال برانگیز جدیدی از چرخه تامین کننده های محصولات اپل می گوید که ساخت هدست های اپل گلس و یا هدست AR در مراحل تست های اولیه و دچار تاخیراتی شده است. اپل انتظار می رود که در حال ساخت هدست AR می باشد که قرار است در ۲۰۲۲ به همراه اپل گلس به بازار آید. این دومی تولید آن شاید تا ۲۰۲۵ نیز ادامه یابد.

گزارش جدیدی از طرف چرخه تامین کننده ها ادعا می کند که شرکت اپل انتظار می رود که تولید انبوه اپل گلس را در کوارتر اول ۲۰۲۱ آغاز کند. بر اساس منبع خبری دیجی تایمز اپل در مرحله رفتن به فاز ۲ تولید این هدست ها دچار مشکلاتی شده است. فاز دوم مرحله ای است که قرار است بر روی خصوصیاتی نظیر کاهش وزن و افزایش دوام باتری کار و تحقیق به عمل آید.

بر اساس گزارش دیجی تایمز این مراحل از قبل آغاز شده است، اما برخی منابع نیز می‌گویند که مرحله دوم دچار تأخیراتی است و از این لحاظ نمی توان به درستی مشخص نمود که چه زمانی گلس قرار است وارد بازار شود. منابعی که قبلاً کوارتر اول ۲۰۲۲ را برای تولید انبوه این هدست ها اشاره کرده بودند الان با کمی شک و تردید نسبت به جمله خود اظهار نظر می‌کنند.

دیجی تایمز سابقه بسیار قوی و خوبی برای از لحاظ منابع مورد اعتماد از چرخه تامین کننده های اپل دارد، اما در ارتباط با تجزیه و تحلیل داده های مربوط به محصولات در حال تولید چندان سابقه درخشانی ندارد.

علی رغم اینکه برخی از منابع پیش بینی می کنند که هدست های اپل گلس و هدست های واقعیت مجازی AR از هم جدا هستند و برخی منابع دیگر رونمایی یک محصول واقعیت مجازی را در آینده پیش‌بینی می‌کنند. هدست واقعیت مجازی اپل پیش‌بینی می‌شود که قبل از اپل گلس در زمانی در طی سال ۲۰۲۲ آماده رونمایی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *