تولید نسل جدید پردازشگر A15 که قرار است در آیفون ۱۳ به کار رود در کارخانه TSMC آغاز شد

تولید نسل جدید پردازشگر A15 که قرار است در آیفون ۱۳ به کار رود در کارخانه TSMC آغاز شد

شرکت TSMC  تامین کننده های اصلی اپل در زمینه چیپ می باشد تولید پردازشگر جدید را برای آیفون های نسل بعدی قرار است که احتمالا  نام A15 را به خود بگیرد را آغاز کرده است.

گزارش های جدید از چرخه تامین کننده ها حالا ادا می کنند که شرکت TSMC که تامین کننده اصلی چیپ های موبایلی می باشد مرحله تولید اولیه چیپ های مورد استفاده در مدل های آیفون ۱۳ را شروع کرده است. احتمال آن می‌رود که تولید انبوه این وسیله در زمان رونمایی احتمالی آیفون ۱۳ در سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز شود، اما هنوز تایید ای از جانب اپل در مورد زمان این رونمایی صادر نشده است.

بر اساس دیجی تایمز تولید اولیه این چیپ ها از قبل آغاز شده است. پردازشگرهای A15 انتظار می رود که در حجم های بیشتری نسبت به چیپ A14 بکار رفته در آیفون ۱۲ تولید شود. شرکت TSMC بر اساس گزارش دیجی تایمز تولید نسل بعدی پردازشگرهای آیفون را به نام A15 آغاز کرده است و انتظار دارد که امسال نسبت به سال قبل از لحاظ مقدار سفارش ها و تولید چیپ بر اساس تقاضا های بیشتر حجم تولید خود را افزایش دهد.

دیجی تایمز سابقه چندان خوبی برای پیش بینی محصولات اپل بر اساس اطلاعات به دست آمده ندارد، اما از لحاظ ارتباط با چرخه تامین کننده های اپل منبع بسیار مطمئنی است و تا به حال اطلاعات حاصل از این منبع خبری تا حد زیادی با واقعیت نزدیک بوده است.

در این حالت مشخص است که اپل آیفون ۱۳ را در ماههای آینده رونمایی خواهد کرد اما هنوز مشخص نیست که تولید این چیپ های جدید به کار رفته قرار است از چه مقدار تقاضای در بازار برخوردار باشد و این چیزی است که باید منتظر آن باشیم و ببینیم که بعد از رونمایی آیفون ۱۳ تولید انبوه این چیپ تا چه اندازه ای گسترش می یابد. گزارش مربوط به تولید تولید چیپ A15 توسط کارخانه جات TSMC در جهت تایید گزارش های قبلی که به وسیله تحلیلگر شناخته شده مینگ چیکو ارائه شده است می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.