تولید قطعات کلیدی ایرپاد ۳ آغاز شده است اما تا آخر ۲۰۲۱ نباید انتظار رونمایی آن را داشت

تولید قطعات کلیدی ایرپاد ۳ آغاز شده است اما تا آخر ۲۰۲۱ نباید انتظار رونمایی آن را داشت

منابع نزدیک به چرخه تامین کنندگان محصولات اپل می‌گویند که حسگرهای نوری کلیدی برای تولید با ایرپاد ۳ در حال حاضر وارد مرحله تولید شده است و انتظار می‌رود که در کوارتر سوم ۲۰۲۱ محصول نهایی وارد بازار شود.

همانطور که گزارش‌های قبلی نشان می‌داد تحلیل گر معتبر مینگ چی کو به  گزارش داده بود که اپل تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ نمی تواند ایرپاد ۳ را به بازار عرضه کند و این گزارش جدید که از منابع ناشناخته آمده است نیز در صحت تایید گزارش‌های قبلی آمده است.

بر اساس گزارش دیجی تایمز نیز شرکت تکنولوژی واقع در تایوان به نام ASE تولید حسگرهای نوری برای ایرپادهای جدید را آغاز کرده است. این منابع می گویند که حسگرها انتظار می رود که در تولید انبوه برای کوارتر سوم ۲۰۲۱ آماده شوند. شرکت تکنولوژی ASE نیز قبلا گزارش داده بود که در حال ساخت حسگرهای نوری برای ایرپاد های جدید می باشد. عقیده بر این است که این تکنولوژی به عنوان بخشی از سیستم تراکینگ مرتبط با خصوصیات پزشکی و سلامتی به کار خواهد رفت.

گفته می شود این شرکت که یکی از تامین کننده های اپل برای تولید آنتن های mmWave 5G می باشد که در مدل های آیفون ۱۲ و آیپد پرو به کار رفته است. دیجی تایمز شهرت بسیار قابل اعتماد و خوب و همین طور رابطه نزدیکی با چرخه تامین کنندگان صنعتی محصولات اپل دارد.  همینطور باید گفت که این گزارش جدید نیز بر تحلیل‌های مینگ چی کو تایید بیشتری می گذارد. اگرچه این تحلیل گر در ابتدا پیش بینی نمود که ایرپاد ها در اوایل ۲۰۲۱ به بازار می آید ولی بعد نظر خود را تغییر داد.

نشت هایی نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد که ایرپادها برای ارسال آماده اند و در این مورد نیز تصاویر نشتی وجود طراحی‌های جدید برای ایرپاد را نیز نشان داده است، اما هنوز از لحاظ رسمی هیچ کدام از اینها تایید نشده اند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *