تولید اپل واچ های سری ۷ به دلیل مشکلاتی در مرحله تولید به تعویق افتاد

تولید اپل واچ های سری ۷ به دلیل مشکلاتی در مرحله تولید به تعویق افتاد

بر اساس به گزارش منابع خبری نیکی آسیا تولید  اپل واچ سری ۷  که احتمال رونمایی آن به زودی می رود به دلایل وجود برخی پیچیدگی ها در طراحی این وسیله درحال حاضر به تعویق افتاده است. بر اساس این گزارش تامین کننده های اپل در حال حاضر شروع به تولید اندک این مدل های اپل واچ در هفته آخر نمودند تا وقتی که مشکل مربوط به طراحی حل شود و سرعت تولید حد نرمال قبلی باز گردد.

به دلیل وجود برخی پیچیدگی ها در طراحی این وسیله که بر اساس گزارشات گفته می‌شد از یک شکل مسطح و صفحه های نمایش بزرگ تر برخوردار است، تامین کننده های اپل به صورت موقت تولید این ساعت جدید را در حالت تعلیق نگه داشتند تا مهندسین بتوانند با تلاش و کوشش قبل از آنکه تولید این وسیله به مرحله انبوه برسد مشکل موجود را حل کنند.

اپل واچ سری ۷ بر اساس به گزارش منابع خبری نیکی آسیا دارای قابلیت اندازه گیری فشار خون می باشند که این یکی از دلایل مهمی است که باعث توقف تولید شده است. به خصوص آنکه سخت افزاری که وظیفه اندازه گیری فشار خون را به عهده دارد باید از یک شرایط لازم برای مقاومت در برابر آب برخوردار باشد که با برخی چالش های مهندسی های همراه می باشد.

شایعات زیادی وجود دارند که همگی بر این نکته تاکید دارند که اپل در اواسط این ماه یک مراسم کاملا دیجیتال را ترتیب خواهد داد که در آن به معرفی مدل های آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ خواهد پرداخت. در این مورد باید گفت اگرچه تولید این مدل ساعت ممکن است در حال حاضر با برخی مشکلات همراه باشد، فقط می‌تواند در مرحله ارسال به مشتریان تاخیراتی را ایجاد کند و به نظر نمی رسد که اپل معرفی این وسیله را نیز بخواهد به زمان دیگری موکول کند.

برای مثال تامین کننده های اپل در اوایل امسال با چالش هایی در زمینه تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی که قرار بود در آیپد های تورهای ۱۲.۹ اینچی به کار برود مواجه بودند، اما این وسیله بدون هیچ گونه تاخیری در زمان مورد نظر رونمایی شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.