تولید انبوه مک بوک پرو های ۱۶ و ۱۴ اینچی با طراحی جدید در حال آماده سازیبرای کوارتر سوم می باشد

تولید انبوه مک بوک پرو های ۱۶ و ۱۴ اینچی با طراحی جدید در حال آماده سازیبرای کوارتر سوم می باشد

بر اساس گزارش تحلیل گر معتبر اپل مینگ چیکو که امروز منتشر شد اپل هنوز قصد آن را دارد که تولید انبوه  مک بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی با صفحه نمایش های مینی ال ای دی  را در کوارتر سوم سال جاری آغاز کند.

چندین گزارش نیز تاکید کرده‌اند که کوارتر سوم سال جاری ۲۰۲۱ زمانی است که اپل مک بوک های جدید را معرفی خواهد کرد. منبع خبری دیجی تایمز قبل از این اشاره کرده بود که مک بوک های جدید به احتمال زیاد در ماه سپتامبر به همراه آیفون های جدید رونمایی خواهد شد.

اگرچه تولید انبوه این وسایل در کوارتر سوم آغاز خواهد شد، اما بر اساس نظر مینگ چی کو از آنجایی که این کوارتر از ماه جولای تا ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت اپل ممکن است که تصمیم بگیرد یک مراسم جداگانه برای معرفی کامپیوتر های مک جدید در ماه اکتبر نوامبر تدارک ببیند، به جای آنکه بخواهد آن ها به همراه آیفون های جدید و مدل های نسل بعدی اپل واچ معرفی نماید.

علاوه بر این به دلیل ادامه کمبود قطعات به کار رفته در تولید صفحه های نمایش مینی ایدی اپل ممکن است مک بوک پرو های جدید را معرفی نماید، اما ارسال آنها یک یا چند هفته به تأخیر بیفتد، یعنی مشابه آنچه که برای آیپد پرو های مینی ال ای دی در ماه آوریل امسال پدید آمد.

مینگ چی کو قبل از این نیز گزارش داده بود که مک بوک پرو های جدید از پورت های اضافی  پورت های نظیر HDMI و SD برخوردار خواهند بود. در کنار آن بخش تاچ بار نیز حذف خواهد شد و  به احتمال زیاد یک طراحی جدید را در مک بوک های نسل بعدی همراه با کناره های مسطح خواهیم دید، یعنی یک طراحی هماهنگ با آنچه که در مورد آیپد های جدید امسال پدید آمد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.