تولید انبوه ایرپاد ۳ به ماه اگوست موکول شد

تولید انبوه ایرپاد ۳ به ماه اگوست موکول شد

بر اساس گزارشات اپل ایرپاد نسل جدید خود را برای ورود به مرحله تولید انبوه در ماه آگوست آماده کند. مدل ایرپاد جدید قرار است امساا جانشین ایرپاد ۲ شوند. منبع خبری نیکی آسیا گزارش داد که مدل های جدید ایرپاد همراه با مدل‌های جدید مک بوک پرو و همینطور آیفون های نسل بعدی قرار است که در ماه آگوست وارد تولید تولید انبوه شوند.

حدود یک سال است که شایعات زیاد و مختلفی در ارتباط با ایرپاد ۳ منتشر شده است. در جون ۲۰۲۰ تحلیل گر شناخته شده مینگ چیکو پیش بینی نمود که اپل در اوایل ۲۰۲۱ ایرباد وایرلس مشهور خود را به روز رسانی خواهد کرد. اما در ماه مارس اطلاع داد که این تولید این هدفون ها به تاخیر افتاده است.

همین طور نشت دهنده دیگری به نام کانگ ادعا نمود که ایرپاد ۳ آمده ارسال است و در همزمان با آن تصاویر واقعی و همینطور تصاویر رندر شده ای از این محصول که در چین منتشر شده بود را به اشتراک گذاشت. بر اساس ادعای این نشت ‌دهنده شناخته شده علاقه‌مندان منتظر رونمایی این محصول در ماه مارس بودند. اما اپل در مراسم بهاره خود که در ماه آوریل برگزار شد نسل بعدی این محصول را معرفی ننمود.

بر اساس شایعات ایرپادهای نسل بعدی از لحاظ طراحی مشابه با ایرپاد ۲ ارائه شوند با این تفاوت که در آن ها بخش پایه حذف شده است و از لحاظ ظاهری و خصوصیات طراحی کیس شارژ با ایرپاد پرو مطابقت خواهند داشت. بنا به همین گزارش پیش‌بینی می‌شود که ایرپادهای نسل بعدی دارای خصوصیت های پیشرفته مانند ایرپاد پرو نخواهند بود. خصوصیاتی مانند ANC از آنجمله می باشند.

اپل چندی پیش بود که برند زیرشاخه خود به نام بیتس را با هدفون های جدید Beats Studio Buds به روز رسانی نمود. احتمال می‌رود که ایرپادهای نسل بعدی از لحاظ ظاهری شبیه به این هدفون های بیتس جدید باشند که فاقد بخش پایه بوده و به طور کامل در درون حفره گوش فرو می روند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.