تولید انبوه آیپد ایر های جدید با چیپ های A15  آغاز شد

تولید انبوه آیپد ایر های جدید با چیپ های A15  آغاز شد

بر اساس گزارش منابع خبری مک اتاکارا تأمین کنندگان اپل  مرحله تولید نسل پنجم آیپد ایر و نسل سوم آیفون اس ای را آغاز کرده‌اند. این گزارش ادعا می‌کند که آیفون اس ای جدید از طراحی بدنه مشابه با مدل قبلی که در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار معرفی شده است برخوردار می باشد.  این وسیله احتمالاً قابلیت حمایت از لوازم جانبی با تکنولوژی شارژر ماگسیف را نخواهد داشت.

انتظار می رود خصوصیات کلیدی آیفون های اس ای  شامل چیپ های بیونیک اپل که که در مقایسه با چیپ های سری قبلی سریع تر هستند و همینطور قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵G باشد. منبع خبری مک اتاکارا قبل از این نیز گزارش داد که آیپد ایر جدید با خصوصیاتی مشابه با آیپد مینی های جدید به بازار ارائه خواهد شد که شامل چیپ های بیونیک سری  A15 ، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید با قابلیت سنتر استیج، قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵G برای مدل‌های سلولار و فلش های ۴ تایی می باشد. اما به نظر نمی رسد که از لحاظ طراحی خارجی و شکل بدنی تغییرات اساسی در مدل های جدید امسال توسط اپل اعمال شود

این گزارش می گوید که آیپد ایر جدید از همان طراحی مشابه با مدل‌های کنونی برخوردار خواهد بود که شامل دوربین پشتی تک لنزی می باشد. آیپد ایر های کنونی که در اکتبر ۲۰۲۰ معرفی شدند دارای نمایش گر ۱۰.۱ اینچی با فریم های باریک، دکمه پاور الحاق شده با تاچ آیدی و پورت USB-C به همراه گزینه های رنگ مختلف می باشند که شامل خاکستری فضایی، نقره ای، سبز رزگلد و آبی آسمانی می باشد. هر دو وسایل آیفون اس ای و آیپد ایر جدید انتظار می رود که در مراسم ماه مارس اپل معرفی شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.