تولید انبوه آیفون ۱۳ از ماه فوریه در هند شروع خواهد شد

تولید انبوه آیفون ۱۳ از ماه فوریه در هند شروع خواهد شد

بر اساس گزارش منابع خبری اکونومیک دیلی نیوز یکی از شعبه‌ های کارخانه فاکسکان در شهر چنای کشور هندوستان قرار است که از اوایل سال بعد تولید مدل های آیفون ۱۳ را نیز در این منطقه شروع کند. این در حالی است که گزارش‌هایی مبنی  بر بهبود یافتن وضعیت تولید قطعات نیمه هادی ها در این منطقه گزارش نیز منتشر شده است. علاوه بر این تولید آزمایشی مدل ‌های آیفون ۱۳ با نمایشگر ۶.۱ اینچی نیز در فاکسکان با موفقیت انجام شده است و تولید انبوه آن بر اساس این گزارش قرار است که در ماه فوریه آغاز به کار کند.

قرار است که بیشتر آیفون های تولید شده در این کارخانه به مصرف داخلی کشور هندوستان برسد. البته قرار است ۲۰ تا ۳۰ درصد آیفون های تولید شده نیز به خارج از این کشور صادر شود. از زمان آغاز فروش مدل های آیفون ۱۳ در ماه سپتامبر آیفون ۱۳ به عنوان معروف ترین مدل در هندوستان معرفی شد و بیش از مدل های پرو مانند آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳  توانست در این کشور فروش داشته باشد.

گفته می‌شود مدل های آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲ در حال حاضر در کشور هندوستان از جمله محبوب ترین مدل های آیفون محسوب می شوند. این دو مدل توسط شرکت فاکسکان هندوستان تولید شده‌اند، اما آیفون اس ای نسل دوم در کارخانه ویسترون  تولید شده است. گزارشی که در اوایل امسال منتشر شد ادعا می‌کرد که تامین کننده تایوانی اپل به نام پگاترون تولید بخشی از مدل های آیفون ۱۳ را که به عهده خواهد گرفت. با افزایش تولید مدل های بیشتری از آیفون در کشور هندوستان اپل می تواند تقریبا ۷۰ درصد آیفون های فروخته شده در این کشور را در کارخانه های محلی هند تولید نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.